szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pozycje Kamasutry - pozycja yab-yum

Pozycja yab-yum – najlepszy układ do osiąganie rozkoszy

Pozycja yab-yum to jeden z wariantów pozycji siedzącej, popularna w seksie tantrycznym. Yab-yum, jak mało która pozycja Kamasutry, ma tak dużo zalet: pozwala przedłużyć stosunek, zapewnia maksymalną stymulację łechtaczki i punktu G, daje intensywny orgazm i wzmacnia intymną więź między kochankami. Kamasutra poleca ten układ parom lubiącym długi, wyrafinowany seks i mocne doznania. Jak kochać się w pozycji yab-yum? Zdradzamy sekret tantrycznej miłości.

Tagi: kamasutra, kwiat lotosu, pozycja yab-yum, pozycje Kamasutry, seks, seks tantryczny, tantra

Pozycja yab-yum

Kamasutra: Pozycja yab-yum

fot: BULLS

Nie jest tak podcinająca jak pozycja od tyłu, nie ma w sobie tyle wygody co klasyczna ani tyle fantazji co stojąca. Jest raczej prosta, niewymagająca i właściwie niespecjalnie pociąga, ale to właśnie ją Tantra uczyniła swoją koronną pozycją. Co takiego wyjątkowego skrywa w sobie pozycja yab-yum? Okazuje się, że ma więcej zalet niż mogłoby się wydawać.

Zalety pozycji yab-yum

Pozycja yab-yum to tantryczna wersja pozycji siedzącej, podobna do pozycji Kwiata Lotosu. Kochankowie siedzą blisko siebie, zwróceni do siebie twarzami, dzięki czemu mogą obserwować swoje reakcje, pieścić ciała, całować się i szeptać czułe słowa. Bliski kontakt fizyczny zapewnia optymalny przepływ energii między ciałami, co w Tantrze jest niebywale istotne do osiągnięcia wyższego poziomu seksualnej ekstazy. Ale pozycja yab-yum jest godna polecenia nawet z pominięciem aspektu duchowego. Mistrzowie Tantry i seksuolodzy polecają ten układ wszystkim parom, które chciałyby maksymalnie wydłużyć stosunek i czas pobudzenia erotycznego u partnera, zintensyfikować orgazm i wzmocnić poczucie intymnej więzi między sobą. Pozycja zapewnia kobiecie maksymalną stymulację łechtaczki i punktu G. Aby tak się stało, kobieta powinna mocno przywrzeć do ciała partnera kością łonową i pocierać łechtaczką o jego łono. W ramach praktykowania karezzy, partner może wyjąć członek z pochwy i zająć się pocieraniem nim łechtaczkę. Umożliwi to obu stronom utrzymanie silnego i długotrwałego pobudzenia. Z tego względu yab-yum szczególnie polecana jest do praktykowania różnych technik tantrycznych, mających na celu wzmocnienie orgazmu u partnera (kabbazah) i opóźnienie wytrysku (karezza).

Jak kochać się w pozycji yab-yum?

Mężczyzna siada ze skrzyżowanymi nogami. Kobieta mości się na jego udach i oplata go nogami w pasie. Oboje kładą prawą rękę na karku drugiej osoby, lewą zaś powinna spoczywać na kości ogonowej partnera/partnerki. W pierwszym etapie kochankowie powinni ze skupieniem patrzeć sobie w oczy, całować się z otwartymi oczami (zalecane przez Tantrę) i gładzić się po plecach, przesuwając dłonie wyłącznie ku górze. Następnie partnerka zaczyna delikatnie kołysać miednicą, ocierając się łechtaczką o członek partnera. Gdy penis lekko stwardnieje, wprowadza go do pochwy tak, by trzonek wywierała silny nacisk na punkt G. Rytmicznymi skurczami mięśni Kegla doprowadza członek do pełnej erekcji, lecz kontroluje, by finał nie nastąpił zbyt szybko. W celu urozmaicenia doznań partnerka może na zmianę wysuwać i wsuwać członek z pochwy, ocierając go o łechtaczkę – partner na pewno oszaleje z rozkoszy. Gdy partner będzie bliski orgazmu, partnerka może zastosować trik kabbazah, polegający na tym, że dopasowuje ona skurcze mięśni Kegla do rytmu ruchów frykcyjnych członka. Zapewni to partnerowi niezwykle intensywny finał.

Gdy macie ochotę na drugi orgazm

Przejdźcie do pozycji nieco wygodniejszej i pozwalającej na bardziej zdecydowane ruchy. Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga kolana do piersi i rozchyla nogi. Partner siada blisko niej i inicjuje stosunek. Partnerka stymuluje łechtaczkę podczas stosunku. Mężczyzna może dowolnie zmieniać kąt penetracji, pochylając się nad partnerką lub odchylając. W celu wzmocnienia tarcia, partnerka powinna złączyć nogi i mocno przyciągnąć je do piersi. Wejście pochwy będzie maksymalnie zwężone a kąt penetracji umożliwi intensywną stymulację przedniej ściany pochwy, w tym punktu G.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...