szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kamasutra na przedłużenie stosunku

Pozycje Kamasutry opóźniające orgazm

Marzysz, by wasz seks trwał dłużej niż zwykle, lecz fizjologia partnera na to nie pozwala? Kamasutra ma na to radę! Wypróbójcie pozycje seksualne przedłużające stosunek. Jesli partner cierpi na przedwczesny wytrysk, te pozycje pozowlą wam skutecznie opóźnić jego orgazm.

Tagi: jak opóźnić orgazm, jak przedłużyć stosunek, pozycja kwiat lotosu, pozycje Kamasutry, pozycje opóźniające orgazm, pozycje opóźniające wytrysk, pozycje przedłużające czas stosunku, pozycje seksualne

Pozycje Kamasutry opóźniające orgazm

Pozycje Kamasutry opóźniające orgazm

fot: BULLS

Pozycje opóźniające orgazm polecane przez Kamasutrę odnzanaczją się dość skomplikowanym układem i w większości wymagaja od obojga partnerów dobrej kondycji fizycznej. Jest to związane z tym, że im bardziej wymagająca pozycja, tym wolniejsze tempo stosunku i w efekcie wolniesze dochodzenie do orgazmu. Poniższe pozycje seksualne szczególnie polecane są mężczyznom borykającym się z problemem przedwczesnego wytrysku i tym, którzy za szybko szczytują w tradycyjnych pozycjach. Wiele z tych układów dawje większe pole manewru kobiecie, dzieki czemu to ona narzauca tempo stosunku i kontroluje reakcje partnera.

Jesli chcecie przedłużyć stosunke o kolejną godzinę, wypróbujcie pozycje: Stoliczek, Skrzydła Wiatraka, Amazonka, Kwiat Lotosu, Pozycję Bogini Indrani, Taczka, Leniwiec, Tron Cesarzowej, Czarna Wdowa i Kołyska.

Stoliczek

To jedna z najtrudniejszych pozycji Kamasutry, wymagajaca od obojga kochanków doskonałej wytrzymałości. Szczególnie duży wysiłek w tym układzie czeka mężczyznę, ponieważ przez cały czas będzie miał napięte mięśnie brzucha, ud i ramion oraz będzię musiał udżwignąć ciężar ciała partnerki. Poza tym musi pogodzić się z tym, że w tej pozycji główne skrzypce gra kobieta i to od niej będzie w dużej mierze zależało tempo zbliżenia. Pozycja Stoliczek wygląda nastepującą: partner unosi tułów wspierając się na wyprostowanych ramionach i ugiętych w kolanach nogach. Powinien przyjąć pozycję stolika. Partnerka siada na nim okrakiem, przenosząc jednak większy ciężar na nogi, tak aby zbytnio nie przeciążać partnera. Ręce opiera na jedgo piersiach. Stosunke polega na wykonywaniu przez kobietę ruchu góra-dół lub w przód i w tył. Gdy partnerka się zmęczy, partner może sam wykonywać ruchy miednicą. Pozycja stoliczek jest dośc męcząca, ale bardzo zmysłowa i co najważniejsze utrudniająca partnerowi drogę do orgazmu.

Skrzydał Wiatraka

Idealna pozycja dla par lubiących eksperymentować w sypialni. Układ o nazwie Skrzydła Wiatraka, jak mało który, umożliwia głęboką penetrację i stymulację różnych punktów erogennych partnera, m.in. krocza, jader i punktu G. Dodatkowo, partnerka ma możliwość zmieniania kąta penetracji, rozszerzając lub zwierając uda. Może także ocierać się łechtaczką o kość łonową partnera. Pozycja nie wymaga od kochanków nadzwyczajnej kondycji ale na pewno przyda się trochę sprytu i dobrej koordynacji ruchowej. W pozycji Skrzydał Wiatraka kobieta leży na plecach z lekko rozchylonymi nogami. Partner kładzie się na nią, z twarzą skierowaną w strone jej nóg (pobnie jak w pozycji 69). Penetracja może na początku sprawiać problemy, ponieważ mężczyzna musi wykonywać posuwiste ruchy w tył. Kobieta może jednak ułatwić mu wejście, ustawiając miednicę pionowo.

Amazonka

Odważna i wymagająca pozycja dla par lubiących niecodzienne doznania. W tym układzie rządzi kobieta. Jak prawdziwa amazonka, władczo dosiada swojego „rumaka” i zaczyna dziką jazdę. W tej roli najlpeije sprawdzą się kobiety pewne swojego ciała i lubiące dominować nad mężczyzną a do tego silne fizycznie i wysportowane. Mężczyzna w tym układzie całkowicie poddaje się woli partnerki. Kładzie się na łóżku i przyciąga kolana do klatki piersiowej. Partnerka siada okrakiem na jego pośladkach i przytrzymuje mu stopy. Wykonuje ruch wznosząco-opadający, partner może dodatkowo pieścić jej piersi. Kobieta sama wyznacza głebokość penetracji i tempo stosunku, dzięki czemu może skutecznie kontrolować reakcje partnera. Pozycja jest dość niewygodna i męcząca, zwałszcza dla partnera, ale za to skuteczna jeśli chodzi o opóźnianie orgazmu.

Kwiat Lotosu

Pozycja idealna dla par ceniących sobie bliskość podczas stosunku. W tym układzie mężczyzna odbywa stosunek na siedząco, więc ma mocno ograniczone ruchu. Musi poddać się woli partnerki, która sama wyznacza tempo i rytm zbliżenia. Kwiat Lotosu umożliwia bardzo głęboką penetrację, ponieważ członek dociera aż do sklepienia pochwy. Kochankowie mogą także obserwować swoje reakcje, całować się i przytulać. Partner może także pieścić pocałunkami piersi kobiety. Pozycja Kwiat Lotosu wygląda następująco: mężczyzna siada ze skrzyżowanymi nogami, partnerka siada na jego udach i oplata nogami jego biodra. Kobieta może wykonywać ruch góra-dół lub ruchy posuwiste. Gdy partner będzie bliski orgazmu, powinna zwolnić tempo stosunku lub na chwilę wycofać członek z pochwy zająć się pocałunkami. W razie zmęczenia, można łatwo przejść do innej pozycji, np. na jeźdźca lub misjonarskiej.

Pozycja Bogini Indrani

Kamasutra uznaje jej znajomość za wyższy stopnień wtajemniczenia w sztuce miłości fizycznej. Swoją nazwę zawdzięcza bogini Indrani, żony indyjskiego boga wojny i burzy Indry. Pozycja umożliwia mężczyźnie głęboką penetrację z jednoczesnym pobudzaniem punktu G partnerki a także ręczną stymulację łechtaczki. Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga kolana do klatki piersiowej i opiera stopy o piersi partnera. Partner klęczy przed nią, wspierając się na rękach opartych na jej udach. Mężczyzna tylko z pozoru odgrywa dominującą rolę podczas zbliżenia, ponieważ ugięte nogi partnerki działają jak amortyzator, dzięki czemu to ona wyznacza rytm i głębokość pchnięć.

Taczka

Pozycja Taczki jest męcząca i trudna do wykonania lecz skutecznie opóźnia orgazm u obojga partnerów. Partner ma możliwość głębokiej penetracji i to on jest stroną dominującą podczas stosunku. Trudność polega na tym, że musi on utrzymać ciężar ciała partnerki, której tułów wisi w powietrzu. Mężczyzna staje na lekko ugiętych nogach, kobieta staje na czworaka przed nim. Partner chwyta ją za uda i unosi wysoko, ona opiera wyprostowane ręce na ziemi. Układ przypomina ogrodnika pchającego taczkę.

Leniwiec

Pozycja dla silnych mężczyzn i drobnych kobiet. Mężczyzna staje wyprostowany i podnosi kobietę na rękach, ta oplata go nogami w pasie, obejmuje za szyję i mocno się przytula. Pozycja Leniwca umożliwia kochankom stuprocentowe zespolenie i głęboką penetrację,. Jest niezwykle zmysłowa i romantyczna. Najbardziej udaje się parom, w których partner jest wysoki i dobrze zbudowany, a partnerka drobna i lekka. Wiąże się niestety z wysiłkiem związanym unoszeniem ciała partnerki i powolną penetracją, ale dla partnerów za szybko osiągających orgazm, jest to układ wręcz idealny. Aby trochę odciążyć swoje mięśnie, partner może oprzeć partnerkę o ścianę lub wysoki stół.

Tron Cesarzowej

Mężczyzna odbywa stosunek w pozycji siedzącej, dzięki czemu nie ma możliwości wykonywania ruchów i doprowadzenia się do szybkiego orgazmu. Jest zdany wyłącznie na inicjatywę partnerki. Partner siada z wyprostowanymi nogami, kobieta siada na jego udach tyłem do niego i wykonuje ruchy góra-dół. Mężczyzna ma możliwość pieszczenia jej piersi i łechtaczki oraz całowania szyi. Partnerka przejmuje kontrolę nad stosunkiem – samodzielnie wyznacza tempo i głębokość pchnięć, dzięki czemu nie dopuszcza do szybkiego orgazmu u partnera.

Czarna Wdowa

Podobnie jak w Pozycji Tron Cesarzowej mężczyzna siedzi z wyprostowanymi nogami i podpiera się z tyłu rękami. Partnerka siada na jego udach zwrócona do niego twarzą, szeroko rozstawia zgięte w kolanach nogi i mocno odchyla się do tyłu, przytrzymując się rękami. Układ ciał kochanków przypomina literę M lub pająka (stąd nazwy Czarna Wdowa lub Tarantula). Kobieta niczym niebezpieczna czarna wdowa obezwładnia partnera, chwytając go za kostki i w prowokacyjnej pozie kołysze się w przód i tył, doprowadzając go do orgazmu. Rozszerzając lub zwężając nogi kobieta może regulować głębokość penetracji i wyznaczać tempo stosunku. Mężczyzna może (jeśli pozwoli mu na to kobieta) może delikatnie popychać miednicę w przód podczas pchnięcia wykonywanego przez kobietę. Gdy będzie zbliżał się do orgazmu przed partnerką, kobieta powinna spowolnić ruchy i na chwilę zająć się pieszczeniem ciała partnera i pocałunkami.

Kołyska

Łatwo do niej przejść z odwróconej pozycji najeźdźca. Partner leży na plecach i ugina kolana, kobieta siada na nim okrakiem, zwrócona plecami do jego twarzy. Ramiona opiera o jego kolana. Jako strona dominująca, inicjuje ruch i wyznacza głębokość penetracji. Chcąc maksymalnie wydłużyć stosunek, partnerka nie powinna wykonywać gwałtownych ruchów a jedynie kołysać się w górę i w dół lub powoli zataczać koła biodrami.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kamasutra dla wyzwolonych
Kamasutra dla wyzwolonych

W łóżku nie ma dla was granic, cenicie sobie niezależność i dobrą zabawę, jesteście odważni, bezpruderyjni i nie zadowalają was przeciętne wrażenia? Te pozycje Kamasutry są dla was! Wypróbujcie wyuzdane układy, w ...

Pozycje Kamasutry: Koło Kamy

Pozycja Koło Kamy jest jedną z najstarszych pozycji seksualnych, wymienionych w XV-wiecznym podręczniku sztuki miłosnej - Ananga Rangę. Jak wygląda pozycja Koło Kamy i jakie zalety skrywa? Oto miłosna instrukcja, jak kochać się ...

Pozycje Kamasutry: Krab
Pozycje Kamasutry: Krab

Pozycja kraba nie jest szczególnie trudna ani nie wymaga dobrej kondycji za to dostarcza intensywnych doznań. Umożliwia głęboką penetrację i bliski kontakt z ciałem partnera, dlatego jest uważana za jedną z najbardziej ...