szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pozycja bogini Indrani to jedna z najbardziej zmysłowych pozycji Kamasutry

Pozycje Kamasutry: Pozycja bogini Indrani

Według Kamasutry, pozycja bogini Indrani to wyżysz stopień wtajemniczenia w sztukę miłości fizycznej. Ten akrobatyczny układ pozwala na bardzo głęboką penetrację i intensywne doznania, jednak wymaga od partnerów bardzo dobrej kondycji. Jak kochać się w pozycji bogini Indrani? Zapoznaj się z miłosną instrukcją.

Tagi: kamasutra, pozycja bogini indrani, pozycje Kamasutry, pozycje seksualne

Pozycja ta była szczególnie rekomendowana przez Kamasutrę, a jej znajomość uznawano za wyższy stopień wtajemniczenia w arkany seksu, nie ze względu na trudność, lecz wymaganą elastyczność i umiejętność rozegrania odpowiedniej gry wstępnej (przed penetracją kobieta powinna być maksymalnie podniecona). Ze względów religijnych nazywano ją pierwotnie pozycją bogini Indrani, żony Indry, hinduskiego boga wojny i burzy. Z czasem pozycja ta zyskała drugą, bardziej rozpowszechnioną dziś nazwę.

Naśladując pozycję boskiej małżonki, kobieta spoczywa swobodnie na plecach z nogami podciągniętymi do klatki piersiowej. Obydwa kolana dociska rękami do ciała, unosząc jednocześnie lekko biodra. Mężczyzna klęka przed kochanką, opierając dłonie na jej udach, podczas gdy jej stopy spoczywają na jego klatce piersiowej lub brzuchu. W takim układzie mężczyźnie bardzo łatwo przesunąć się do przodu i rozpocząć penetrację. Stopy kochanki oparte o klatkę piersiową kochanka częściowo amortyzują jego ciężar, a także zwalniają lub przyśpieszają jego ruchy, wyznaczając tym samym rytm pchnięć.

Pozycja bogini Indrani szczególnie podnieca mężczyzn, ponieważ oprócz poczucia dominacji pozwala na mocne pchnięcia, podwajając w ten sposób odczuwaną rozkosz. Mimo to, pomijając jej ładunek erotyczny, zaleca się rozpoczęcie stosunku w innej pozycji. Po pierwsze dlatego, że pozycja bogini Indrani umożliwia bardzo głęboką penetrację, co wymaga pełnego otwarcia pochwy, a po drugie zbyt długie pozostawanie w tej pozycji może przyprawić kochankę o ból nóg. Natomiast poprzedzając boską pozycję czymś bardziej przyziemnym i praktycznym, mamy pewność, że będzie to tak samo przyjemne dla każdego z nas.

Publikacja: 31.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Pozycje seksualne - Kamastura na lato
Pozycje seksualne - Kamastura na lato

Kamasutra to dobry pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Dzień Seksu, który obchodzimy 7 czerwca, jest świetną okazją, by wprowadzić do Twojej sypialni więcej zmysłowej erotyki. Zobacz pozycje seksualne, które szczególnie polecamy!