szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Pozycje seksualne - Kamastura na lato

Kamasutra to dobry pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Dzień Seksu, który obchodzimy 7 czerwca, jest świetną okazją, by wprowadzić do Twojej sypialni więcej zmysłowej erotyki. Zobacz pozycje seksualne, które szczególnie polecamy!

Tagi: dzień seksu, kamasutra, Kamasutra pozycje, pozycje seksualne, seks, seks na stojąco

Kamasutra na lato: Najlepsze pozycje seksualne

Kamasutra to indyjska sztuka miłości. Wybrałyśmy dla was najciekawsze pozycje seksualne, które warto wypróbować, by zaskoczyć swojego partnera i uczcić Dzień Seksu w najlepszy z możliwych sposobów. Zobaczcie nasze propozycje - może któraś z nich szczególnie przypadnie Wam do gustu?

1. Wspinaczka na drzewo

W tej pozycji powinnaś opierać całe swoje ciało na nodze partnera. Jeśli jednak jest to dla was zbyt trudne, wykorzystajcie stół lub parapet. To idealna pozycja na szybki seks, a jego tempo narzucasz Ty sama. W trakcie miłosnych uniesień możesz szeptać partnerowi do ucha czułe słówka. Na pewno nie pozostanie na nie objętny!

2. Uścisk ogiera

Pozycje kamasutry często są inspirowane naturą i zachowaniami seksualnymi zwierząt - stąd nazwa tej pozycji. W przeciwieństwie do seksu na stojąco, ta propozycja nie wymaga od was wielkiego wysiłku fizycznego, jest więc idealna na upalne dni. Wystarczy, że położysz się na brzuchu. Jeśli chcesz urozmaicić pozycję, możesz nieco unieść nogi lub objąć nimi partnera. To bardzo seksowne!

3. Huśtawka na siedząco

Jeśli możecie poszczycić się świetną kondycją fizyczną, spróbujcie tej pozycji na stojąco - jeśli nie, usiądź na partnerze. Dzień Seksu nie jest przecież po to, żebyś się przemęczała! W tej pozycji to Ty kontrolujesz głębokość penetracji i nadajesz tempo. Partner ułatwi Ci zadanie, jeśli splecie ręce na Twojej talii i będzie Cię mocno trzymał. Teraz pozostaje Ci cieszyć się cudownymi doznaniami i mieć nadzieję, że Twój chłopak Cię nie puści - lądowanie na podłodze może być nieprzyjemne.

Autor: J.M.

Publikacja: 04.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również