szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Warsaw Fashion Weekend w Warszawie

WARSAW FASHION WEEKEND: Trzy powody, dla których warto się wybrać na WFW

Warsaw Fashion Weekend to zakupy, pokazy, imprezy. Sprawdź, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć!

Tagi: fashion weekend, fashionweekend.pl, warsaw fashion weekend, warsaw fashion weekend bilety, warsaw fashion weekend zakupy, warsaw fashion weekend zdjęcia

Warsaw Fashion Weekend 2013

Szwajcarski Warsaw Fashion Weekend już 4 października w warszawskiej Hali Expo.

fot: EB

Jedna z największych imprez modowych sezonu, Warsaw Fashion Weekend 2013 odbędzie się w pierwszy weekend października w warszawskiej Hali Expo. Zakupy od projektantów, pokazy międzynarodowych marek oraz dobra impreza z modą w tle. Brzmi interesująco? Oto kilka powodów, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć:

Po pierwsze, jest to impreza otwarta. A zatem każdy chętny może nabyć bilet w internecie i zobaczyć na żywo pokazy międzynarodowych projektantów. Nie przegapcie takiej okazji. Warszawskie pokazy mody są najczęściej wydarzeniami zarezerwowanymi dla celebrytów i dziennikarzy. Na Warsaw Fashion Weekend może przyjść każdy.

Po drugie, zniżki do - 70%. Tak, tak - projektanci przygotowali okazyjne rabaty dla wszystkich gości zbliżającego się warszawskiego święta mody. Ponad 150 wystawców, pop up shopy, liczne zagraniczne marki... Jeśli macie jeszcze przed sobą jesienny shopping, nie może Was zabraknąć w Hali Expo 4-6 października 2013.

Po trzecie, w tym roku inspirujemy się Szwajcarią. Zgodnie z tradycją co sezon organizatorzy przybliżają nam kolekcje projektantów z różnych krajów. W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy okazję zobaczyć pokazy niemieckich czy hiszpańskich designerów. W tym sezonie przyszedł czas na Szwajcarię. Jeśli ten kraj wciąż kojarzy Wam się tylko z zegarkami czy serem - warto się wybrać na pokazy. Kilkadziesięciu przedstawicieli szwajcarskiej mody, zaprezentuje w Warszawie swoje najnowsze kolekcje.

Wybieracie się? Glamki też tam będą!

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 25.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...