szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 TWARZY GREYA. Kolekcja KappAhl inspirowana erotyczną powieścią

50 TWARZY GREYA: Pisarka powieści erotycznej E.L. James współpracuje z marką KappAhl!

Ubrania w stylu powieści erotycznej 50 Twarzy Greya? To możliwe! Marka KappAhl zaprosiła do współpracy autorkę erotycznej powieści E.L. James. Niedługo w salonach KappAhl pojawi się tajemnicza kolekcja inspirowana powieścią 50 Twarzy Greya.

Tagi: 50 twarzy greya, KAPPAHL, KAPPAHL I E.L. JAMES, KOLEKCJA 50 TWARZY GREYA, UBRANIA 50 TWARZY GREYA

50 TWARZY GREYA: Pisarka powieści erotycznej E.L. James współpracuje z marką KappAhl!

fot: fot. materiały prasowe

Fani powieści erotycznej 50 Twarzy Greya, autorstwa E.L. James z niecierpliwością czekają na film. Teraz okazuje się, że autorka książki szykuje dla nich dodatkową niespodziankę - kolekcję inspirowaną powieścią 50 Twarzy Greya, która powstanie we współpracy z marką KappAhl.

Na razie kolekcja KappAhl i E.L. James jest owiana całkowitą tajemnicą. Nie wiadomo, czy będzie to specjalna linia ubrań czy może tylko bielizny. Nie ma także żadnych informacji, czy kolekcja będzie zawierać elementy sado-maso. Jedno jest jednak pewne: będzie to ogromna niespodzianka dla fanów powieści!

Co ciekawe, ponoć w ostatnich latach marka KappAhl miała spore problemy finansowe. Ciekawe, czy kolekcja inspirowana powieścią 50 Twarzy Greya okaże się sukcesem i pomoże firmie wyjść z finansowego dołka?

Czekacie na efekty współpracy marki KappAhl i E.L. James?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 23.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również