szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

8 rzeczy, które musisz mieć w lipcu!

Zaczęły sie wakacje 2014! To czas, by nadrobić książkowe i filmowe zaległości, obkupić się na wyprzedażach i zadbać o siebie. Zobaczcie, bez czego nie wyobrażamy sobie lipca - nasze letnie must have na ten miesiąc!

Tagi: książki na wakacje, MODA LATO 2014, samoopalacz, wakacje 2014, wyprzedaże 2014

8 rzeczy, które musisz mieć w lipcu!

Wakacje 2014 to doskonały czas na odpoczynek i nadrobienie wszelkich zaległości. Dzięki wyprzedażom 2014 możesz uzupełnić swoją garderobę o najmodniejsze ubrania sezonu, a wolny czas pozwoli Ci na zabiegi pielęgnacyjne i przeczytanie książek, które od kilku miesięcy stoją na półkach. Co poleca w lipcu redakcja Glamki.pl?

Sprawdź też: Jak spędzić wakacje z chłopakiem i nie wrócić jako singielka?>>>

Niestety, lipiec zapowiada się dość pochmurnie i deszczowo. Tymczasem najmodniejsze kolory lata - biele, pastele i żółcie najlepiej prezentują się na opalonej skórze. Dlatego polecamy Ci wypróbowanie samoopalacza. Jeśli kupisz dobry produkt i równomiernie go rozprowadzisz, nie musisz obawiać się o smugi i plamy. Poza tym wakacje to najlepszy czas na eksperymenty, które nie zawsze muszą się udać.

Lipiec to też idealny czas na nadrobienie książkowych zaległości. Polecamy Wam sięgnąć po biografię jednej z najwspanialszych i najpiękniejszych polskich aktorek - Anny Dymnej. Jeśli szukacie inspiracji, ta lektura na pewno Was nie zawiedzie!

Zobaczcie, bez czego nie wyobrażamy sobie pierwszego miesiąca wakacji!

poprzedni
nastepny
8 rzeczy, które musisz mieć w lipcu!

Zara, sukienka z węzełkami na plecach, 129 zł, wcześniej 199 zł - dziewczęca mała czarna sprawdzi się na każdej imprezie (niezależnie od pogody)

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 02.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...