szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
M.I.A. dla Versace: kolekcja ubrań stworzona przez M.I.A.

M.I.A. projektuje dla Versace! Lana Del Rey nie dostała tej szansy

M.I.A. zaprojektuje kolekcję ubrań dla Versace w 2012/2013 roku. Tym samym nie potwierdziły się plotki, że z Donatellą Versace będzie współpracować Lana Del Rey. Wiadomość o tym, że to właśnie M.I.A. zaprojektuje kolekcję dla słynnej włoskiej marki, przedostała się do mediów w dość osobliwy sposób.

Tagi: alexander mcqueen, Couture Versace, john galliano, kolekcje Versace, lana del rey versace, MIA, MIA dla Versace, MIA Versace, Stella McCartney, Versace kolekcja MIA, Versace nowa kolekcja

M.I.A. projektuje dla Versace! Lana Del Rey nie dostała tej szansy

M.I.A. zaprojektuje kolekcje ubrań dla Versace

fot: facebook.com/miauk

M.I.A. będzie autorką nowej kolekcji ubrań dla marki Versace. Wiadomość o współpracy brytyjskiej wokalistki z włoskim domem mody wyciekła do mediów kilka dni temu dzięki magazynowi Spin i wywoła niemałe zaskoczenie. Od tygodni bowiem spekulowano, że nową twarzą Versace w 2012 roku ma zostać popularna piosenkarka Lana Del Rey.

Jak się okazuje, dom mody Versace nie ma jednak w najbliższych planach współpracy z Laną Del Ray. To brytyjska piosenkarka M.I.A. dostała tę szansę. Artystka znana z takich utworów jak Paper Planes i Swagga Like Us przyznawała się już wcześniej do współpracy z pewnym włoskim domem mody ale nazwę trzymała w sekrecie. Jednak podczas wykładu, który M.I.A prowadziła w muzeum sztuki MoMA SP1 w Nowym Jorku, doszło do pewnego zabawnego wydarzenia. Slajdy wyświetlane z jej laptopa nagle zgasły i na ekranie projektora pojawiła się zawartość pulpitu, a na nim foldery zatytułowane Nadruki Versace, Bootleg Versace, Konspekt Versace. Wszystko było więc jasne.

Co bystrzejsi mogli się jednak domyślić, że nową twarzą Versace zostanie właśnie M.I.A. Artystka ostatnio często pokazuje się w kreacjach Versace, a w lipcu pojawiła się w zjawiskowym złoto-czarnym kostiumie na pokazie Versace Couture.

Nic dziwnego, że Donatella Versace zmieniła plany i zaproponowała współpracę prowokacyjnej M.I.A. Artystka znana jest bowiem z szalonych i barwnych strojów, którymi zawsze zwracała uwagę na muzycznych imprezach. Jej styl to szalone połączenie indyjskiej egzotyki, hiphopowego luzu i dużej dawki glamu, czyli coś co Donatella lubi najbardziej!

Co wyniknie ze współpracy szalonej M.I.A. i kontrowersyjnej Donatelli Versace? Znając modowe upodobania obu artystek, można spodziewać się olbrzymiej kreatywności i świetnych projektów. Na pewno jest potencjał: M.I.A. studiowała w prestiżowej uczelni Central St. Martins College, którą ukończyli tacy projektanci jak Alexander McQueen, John Galliano i Stella McCartney.

Autor: JW

Zdjęcia: facebook.com/miauk

Publikacja: 08.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...