szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anna Piszczałka w nowym katalogu Teresy Kopias prezentuje ubrania na wiosnę i lato 2014

Anna Piszczałka wystąpiła w najnowszym katalogu Teresy Kopias. Modelka zaprezentowała na sobie kreacje z wiosenno-letniej kolekcji projektantki. Zobacz, jak wypadła uczestniczka 1. edycji Top Model i jakie ubrania lansuje Teresa Kopias na wiosnę i lato 2014.

Tagi: anna piszczałka, moda 2014, teresa kopias, UBRANIA NA WIOSNĘ 2014

Anna Piszczałka w nowym katalogu Teresy Kopias prezentuje ubrania na wiosnę i lato 2014

fot: fot. materiały prasowe

Anna Piszczałka jest jedną z nielicznych uczestniczek Top Model, które dają sobie radę w branży. Modelka nieustannie bierze udział w nowych projektach. Mogliśmy ją podziwiać w kampanii LOLA FASHION, BezAle czy w lookbooku Małgorzaty Maier. Do tego Ania Piszczałka cały czas występuje na pokazach mody znanych projektantów.

Przeczytaj więcej o Ani Piszczałce!

Tym razem modelka wystąpiła w katalogu Teresy Kopias i zaprezentowała na sobie najnowszą kolekcję projektantki. Ania Piszczałka pozowała przed obiektywem Sebastiana Rudnickiego.

Kolekcja Teresy Kopias na wiosnę i lato 2014

Projektantka stawia na najmodniejsze kolory, wzory i materiały sezonu. Nie brakuje więc biało-czarnych połączeń, gorącej czerwieni czy koloru niebieskiego. Na ubraniach Teresy Kopias pojawiają się też kwiatowe wzory, kropki i pasy. Uwagę zwracają też seksowne koronkowe sukienki.

Zobacz modne kolekcje na 2014 roku

Zobacz Anię Piszczałkę w katalogu i ubrania Teresy Kopias:

poprzedni
nastepny
Piszczałka
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również