szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Backstage wiosennej kampanii MOODO – wiosna/lato ‘15

Wiosenna kampania MOODO to ilustracja gorących  trendów i malowniczego portugalskiego klimatu. To właśnie PORTO w tym sezonie stanowiło tło do zdjęć wiosenno-letniej kampanii marki. Egzotyczne plenery i niepowtarzalna portugalska architektura wpisały się idealnie w klimat jej najnowszej kolekcji.

Tagi: moda lato, moda wiosna, moodo, promocje i wyprzedaże

BACKSTAGE WIOSENNEJ KAMPANII MOODO – spring/summer ‘15

fot: mat pres

Pastele, neony z najnowszej kolekcji MOODO doskonale współgrały z soczystymi kolorami portugalskiej scenografii. Nie tylko kolorystyka ale i zwiewne fasony stworzyły sielski i letni obraz najnowszej kolekcji marki, na tle egzotycznego Porto. Nie brakuje w nim pocztówkowych widoków i wyjątkowej atmosfery, która również udzieliła się całej ekipie pracującej nad sesją. Zaowocowało to powstaniem kampanijnych visuali marki stanowiących idealne połączenie najnowszych trendów z portugalskim, niepowtarzalnym klimatem.

Magia miejsca, słoneczna pogoda i  smak tamtejszego Porto sprzyjały koncentracji i intensywnej pracy na planie, efekty można już zobaczyć w zwiastunach sesji backstage.

poprzedni
nastepny
modo/MOODO_backstage SS'15_rgb (1)
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Zdjęcia: mat pres

Publikacja: 23.01.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...