szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Reklama H&M z Beyonce w roli głównej

BEYONCE dla H&M: zobacz spot reklamowy!

Stroje kąpielowe H&M nie mogły wymarzyć sobie lepszej modelki! Beyonce, znana ze swych pięknych, kobiecych kształtów oraz wyrafinowanej urody, sprawia, że chcemy wszystko, co ma na sobie! Zobacz letni spot H&M i posłuchaj nowego przeboju Beyonce Standing On The Sun!

Tagi: BEYONCE, BEYONCE H&M, beyonce HM, beyonce koncert, beyonce reklama H&M, beyonce reklama hm, beyonce spot reklamowy, beyonce standing on the sun, beyonce w polsce, koncert beyonce w polsce, kostiumy kąpielowe h&m, stroje kąpielowe h&m

BEYONCE w letniej kolekcj H&M! Mamy nowe zdjęcia Mrs. Carter

Beyonce w kampanii H&M na lato 2013

Nowa reklama H&M z Beyonce w roli głównej przywołuje na myśl teledyski zespołu Destiny's Child, w których przed kilkoma laty występowała wokalistka. Z tą różnicą, że w letnim spocie H&M Beyonce wygląda dużo lepiej niż dawniej. Jest niezwykle kobieca, a także pewna siebie i swojego stylu, który wypracowała przez lata. Jesteśmy pewne, że kolekcja Mrs. Carter for H&M okaże się niebywałym sukcesem!

Film reklamowy z Beyonce wyreżyserował Jonas Åkerlund, artysta odpowiedzialny za sukces teledysku Telephone. Za scenerię spotu posłużyły przepiękne krajobrazy wysp Bahama, a w tle słyszymy nowy przebój wokalistki zatytułowany Standing On The Sun. Wszystko wypada razem oszałamiająco!

Kolekcja H&M, zaprojektowana w części przez Beyonce i przez nią reklamowana, trafi do sklepów marki już w maju 2013!

Zobacz lookbook kolekcji Mrs Carter For H&M >>

Beyonce i Radzimir Dębski spotkają się w Polsce! >>

Zobacz reklamę H&M z Beyonce w roli głównej!




Autor: monroe

Publikacja: 25.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.