szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz nowe zdjecia Beyonce z letniej kampanii H&M!

BEYONCE w letniej kolekcji H&M! Nowe zdjęcia Mrs. Carter

Mamy nowe zdjęcia Beyonce w letniej kampanii dla H&M na 2013 rok! Jak się okazało piękna piosenkarka nie tylko jest twarzą nowej kolekcji H&M, ale także jedną z projektantek :) Dochód ze sprzedaży kolekcji Mrs. Carter for H&M ma być przekazany na cele charytatywne. Chcesz obejrzeć nowe zdjęcia Beyonce w kampanii H&M na lato 2013?

Tagi: BEYONCE, beyonce as mrs. carter for h&m, beyonce dla H&M, Beyonce dla h&m kiedy, beyonce trasa koncertowa, h&m, H&M nowe kolekcje, kolekcja h&m

BEYONCE w letniej kolekcj H&M! Mamy nowe zdjęcia Mrs. Carter

Beyonce w letniej kampanii H&M na 2013 rok

fot: H&M

Wiadomość o tym, że Beyonce pojawi się w letniej kampanii H&M błyskawicznie obiegła media. Dziś marka H&M po raz kolejny uchyliła rąbka tajemnicy. Dla wielbicieli sławnej Mrs. Carter mamy nowe zdjęcia z letniej kampanii H&M!

Jak się okazało Beyonce miała większy wkład w kolekcję niż tylko jej prezentowanie :) Piosenkarka dołączyła do zespołu projektantów przy pracy nad letnią kolekcją H&M na 2013 rok. 25% procent z zysków zostanie przeznaczona na rzecz organizacji WaterAid, która od 2002 roku współpracuje z marką H&M.

W letniej kampanii H&M na 2013 rok Beyonce prezentuje głównie modne kostiumy kąpielowe, sukienki i szorty. Zaopatrując swoją garderobę w letnie ubrania i dodatki nie zapomnij o kolekcji Mrs. Carter for H&M. Dzięki temu nie tylko uzupełnisz swoją garderobę o supermodne ubrania, ale też wesprzesz akcję H&M Water.

Obejrzyj nowe zdjęcia Beyonce w letniej kolekcji H&M na 2013 rok!

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

poprzedni
nastepny
BEYONCE w letniej kolekcj H&M! Mamy nowe zdjęcia Mrs. Carter

Beyonce w letniej kampanii H&M na 2013 rok

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Monika P.

Zdjęcia: H&M

Publikacja: 15.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda Słodkich kłamstewek w roli modelki!
H&M
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda ...

Ashley Benson, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, pojawiła się w letniej kampanii marki H&M.  Aktorka prezentuje letnią kolekcję, która jest połączeniem dziewczęcego uroku z wakacyjnym luzem. Sprawdźcie i oceńcie najnowsze propozycje H ...