szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Bielizna Agent Provocateur. W roli głównej Perfekcyjna Pani Domu!

Agent Provocateur jak zwykle zaskakuje swoimi kampaniami. Marka prezentuje seksowną bieliznę w nowych, zdumiewających odsłonach. Kolekcja na sezon letni prezentuje modelka, wykonująca typowe czynności domowe! Jak oceniacie Perfekcyjną Pani Domu w takim wydaniu?

Tagi: AGENT PROVOCATEUR, bielizna damska, Perfekcyjna Pani Domu, seksowna bielizna

Bielizna Agent Provocateur. W roli głównej Perfekcyjna Pani Domu!

fot: mat. prasowe

Agent Provocateur nie po raz pierwszy zaskakuje nietypową odsłoną kolejnej kampanii. Była już konwencja horroru, myjnia samochodowa i stacja benzynowa, a teraz przyszedł czas na kampanię z modelką prezentującą seksowną bieliznę podczas wykonywania czynności domowych.

Kampania utrzymana jest w stylu retro, nawiązującym do lat 50. Biały perfekcyjny domek, różowe firanki i dodatki, a pośród tego seksowna modelka prasująca, gotująca i piorąca w bieliźnie, o której spokojnie możemy powiedzieć, że to propozycje do zadań specjalnych.

Zobacz też Seksowna bielizna na każdą okazję od New Yorker. Wyglądaj sexy każdego dnia! >>>>

Seksowna bielizna damska sprawia, że każda z nas czuje się kobieco i pewnie. Prowokujące stylizacje i przełamujące konwencje wnętrza sprawiają, że marka udowadnia, że seksowna bielizna sprawdza się w każdej sytuacji!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
Agent Provocateur 3
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 06.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również