szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Natalia Jaroszewska dla MOKOBELLE - kolekcja biżuterii

BIŻUTERIA MOKOBELLE: Rockowa kolekcja Natalii Jaroszewskiej

Biżuteria Natalii Jaroszewskiej dla Mokobelle to niezwykłe projekty łączące w sobie klasyczną elegancję z oryginalnym, rockowym designem. Elementy w formie skrzydeł i drobnych rzeźbionych czaszek zostały połączone z naturalnymi perłami i oryginalnymi kryształami Swarovskiego. Najnowszą kolekcję biżuterii Natalii Jaroszewskiej dla marki Mokobelle możecie zobaczyć w galerii.

Tagi: biżuteria, biżuteria mokobelle, biżuteria mokobelle natalia jaroszewska, mokobelle kolekcja natalii jaroszewskiej, mokobelle natalia jaroszewska

BIŻUTERIA MOKOBELLE: Rockowa kolekcja Natalii Jaroszewskiej

Kolekcja Biżuterii Natalii Jaroszewskiej dla Mokobelle

fot: Mokobelle

Natalia Jaroszewska rozpoczęła współpracę z polską marką Mokobelle, która słynie z tworzenia niepowtarzalnej biżuterii inspirowanej światowymi trendami. Wspólne dzieło charakteryzuje się oryginalnym i rockowym designem oraz wysoką jakością ręcznego wykonania. Nowa kolekcja biżuterii Natalii Jaroszewskiej dla Mokobelle łączy w sobie rock&rollowy charakter i romantyczną delikatność, które są znakiem rozpoznawczym projektantki. Rockowe elementy w formie skrzydeł i drobnych rzeźbionych czaszek wykonane są z czystego srebra, co w połączeniu ze szlachetnymi, naturalnymi perłami i oryginalnymi kryształami Swarovskiego dają spektakularny efekt.

- Moim zamierzeniem było wykreowanie rockowego looku w delikatnym ujęciu, który powstał z najwyższej jakości materiałów – mówi projektantka Natalia Jaroszewska.

Bransoletki, kolczyki i naszyjniki zostały wykonane ręcznie przez projektantkę z najwyższej jakości materiałów: pereł, kryształów Swarovskiego oraz czystego srebra. Biżuteria swoją wyjątkowość zawdzięcza niepowtarzalnej i autorskiej kompozycji. Cena biżuterii projektu Natalii Jaroszewskiej dla Mokobelle waha się od 220 do 390 złotych.

Więcej informacji na temat projektów Natalii Jaroszewskiej można znaleźć na stronie www.jaroszewska.eu.

poprzedni
nastepny
Bransoletka Mokobelle

Bransoletka 230 zł

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Zdjęcia: Mokobelle

Publikacja: 03.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ŁAŃCUCHY NA SZYI. Nowy hit mody?
ŁAŃCUCHY NA SZYI. Nowy hit mody?

Wśród gwiazd panuje nowa moda. Do tej pory zarezerwowane dla gangsterów, grube łańcuchy wkraczają do stylizacji gwiazda. Pasują nie tylko do t-shirtu, ale także do wieczorowej kreacji.

Biżuteria BERRIES&CO. Unikalne bransoletki i kolczyki dla kobiet w Concept Store na Mysiej 3
Biżuteria BERRIES&CO. Unikalne bransoletki i kolczyki ...

Biżuteria Berries&Co. będzie świetnym elementem różnych stylizacji, dla kobiet które cenią unikalne dodatki. W najnowszej kolekcji możemy znaleźć metalowe bransoletki z dodatkami np. zamszowymi tasiemkami czy cienkimi, kaszmirowymi sznurkami oraz zdobione ...