szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz biżuterię YES na walentynki 2014!

BIŻUTERIA YES NA WALENTYNKI: Idealny walentynkowy prezent!

Czas wybrać prezent na walentynki 2014. Podpowiadamy - jeśli szukasz podarunku dla dziewczyny, postaw na biżuterię! W salonach jubilerskich znajdziesz duży wybór pięknych ozdób, które spodobają się każdej kobiecie. Marka YES wypuściła nawet specjalną, walentynkową kolekcję pełną wspaniałych wzorów. Może wśród nich znajduje się prezent, która zachwyci twoją ukochaną?

Tagi: biżuteria yes, prezent na walentynki 2014, walentynki 2014, yes kolekcja walentynkowa

BIŻUTERIA YES NA WALENTYNKI: Idealny walentynkowy prezent!

YES Love Collection

fot: YES

Prezent na walentynki 2014 z linii YES Love Collection na pewno spodoba się twojej dziewczynie! Cała kolekcja opiera się na serduszku - ponadczasowym symbolu miłości, którego wymowa (i to 14 lutego!) jest jednoznaczna. Która z pań nie chciałaby nosić na szyi delikatnego serca podarowanego przez ukochanego? Jeśli do tego wąskiego grona należy twoja wybranka, możesz podarować jej strzałę - znak serca przeszytego miłością. Oryginalnie i wciąż romantycznie!

Zobacz też: KALENDARZ YES. PATRYCJA GARDYGAJŁO twarzą kalendarza YES na 2014 rok >>>

W kolekcji znajdujemy złote ozdoby, które przełamano różem, bielą czy czerwienią kryształów Swarovsky'ego. Biżuteria jest jednocześnie prosta i ozdobna, pasuje więc zarówno do eleganckich sukienek, jak i zwykłych, modnych tej zimy swetrów.

Za nowoczesne wzornictwo Love Collection odpowiada Magda Dąbowską, która zaprojektowała całą walentynkową linię YES. Jej pomysły są na tyle oryginalne i charakterystyczne, że po raz pierwszy od dawna, oglądając walentynkowa kolekcję jubilerskiej firmy nie mamy wrażenia, że każdą ozdobę gdzieś już widziałyśmy.

Podobają się wam kolorowe, błyszczące zawieszki od YES? Jeśli tak, podpowiadamy - to jeden z lepszych prezentów, jakie można podarować ukochanej na walentynki!

poprzedni
nastepny
BIŻUTERIA YES NA WALENTYNKI: Idealny walentynkowy prezent!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: YES

Publikacja: 27.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również