szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zachwycające sukienki Bohoboco w kolekcji na wiosnę lato 2013

BOHOBOCO NA SEZON WIOSNA LATO 2013: Magdalena Jasek gwiazdą kampanii reklamowej!

Kolekcja Bohoboco na sezon wiosna lato 2013 doczekała się luksusowej kampanii reklamowej z Magdą Jasek w roli głównej. Top modelka prezentuje na fotografiach m.in. sukienki Bohoboco, w których mogliśmy oglądać już Joannę Krupę czy Małgorzatę Kożuchowską.

Tagi: bohoboco, bohoboco ceny, bohoboco kolekcja, bohoboco magda jasek, bohoboco online, bohoboco sklep, bohoboco ss 2013, bohoboco sukienki, bohoboco torebki, bohoboco wiosna lato 2013, magda jasek, magdalena jasek

BOHOBOCO NA SEZON WIOSNA LATO 2013: Magdalena Jasek gwiazdą kampanii reklamowej!

Bohoboco na wiosnę i lato 2013

fot: Materiały Prasowe

Twarzą kolekcji Bohoboco na wiosnę i lato 2013 została Magdalena Jasek. Projektanci Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach już po raz trzeci zaprosili rudowłosą top modelkę do udziału w ich kampanii reklamowej.

Magdę odkryliśmy, gdy jako szesnastolatka zaczynała swoją karierę na łódzkim Fashion Week – mówi Michał Gilbert Lach – Oczarowała nas swoją urodą, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z nią.

Projektanci nieśmiało sugerują, że to dzięki ich odkryciu i zaangażowaniu Magdy do swojej kampanii, uroda Polki została dostrzeżona na świecie. Dzisiaj modelka jest dużo popularniejsza zagranicą niż w Polsce. W minionym sezonie wzięła udział w 63 pokazach oraz kilkunastu sesjach do najważniejszych magazynów modowych. Magdalena Jasek została także twarzą kampanii Valentino i Louis Vuitton na sezon wiosna lato 2013.

Magda Jasek w kampanii Valentino na sezon wiosna lato 2013! >>

Polska modelka reklamuje kolekcję Louis Vuitton! >>

Zdjęcia do nowej kampanii Bohoboco SS 2013, utrzymane w minimalistycznej stylistyce, wykonał Marcin Kempski, z którym duet projektantów pracuje od początku swojej działalności. Fryzury i make up przygotowała Aneta Kostrzewa, a stylizacjami zajęli się Michał Gilbert Lach i Kami Owczarek.

Poznaj gwiazdy, które uwielbiają Bohoboco! >>

Zobacz naszą videorelację z pokazu Bohboco na sezon wiosna lato 2013! >>

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 16.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA w przepięknej kreacji BOHOBOCO na premierze w teatrze
MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA w przepięknej kreacji ...

Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się w Teatrze Kwadrat w sukience duetu BOHOBOCO. Trzebiatowska wyglądała zjawiskowo na premierze spektaklu Przez park na bosaka. Miała na sobie piankową sukienkę autorstwa Gilberta Lacha i Owczarka.