szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Buty Louboutin kolekcja wiosna 2013 - lookbook

BUTY LOUBOUTIN WIOSNA 2013. Zobacz surrealistyczny lookbook najnowszej kolekcji Louboutin!

Christian Louboutin prezentuje nową kolekcję butów wiosna lato 2013. Słynne szpilki z czerwoną podeszwą promuje niesamowity lookbook nawiązujący klimatem do surrealistycznych obrazów Salvadora Dali. Motywem przewodnim zdjęć jest wędka, na którą zostały złowione buty Louboutin z wiosennej kolekcji 2013. Zobacz buty i dodatki marki Laboutin z najnowszej kolekcji na sezon wiosna lato 2013 w niezwykłych zdjęciach Petera Lippmanna.

Tagi: buty, buty louboutin wiosna 2013, buty na koturnie, buty na obcasie, buty wiosna 2013, Christian Louboutin, lookbook louboutin 2013, louboitin wiosna 2013, louboutin buty, modne buty, obcasy, szpilki, szpilki louboutin, szpilki na koturnie

Buty Laboutin

fot: Christian Louboutin official Facebook
poprzedni
nastepny
BUTY LOUBOUTIN WIOSNA 2013. Zobacz surrealistyczny lookbook najnowszej kolekcji Louboutin!

Niezwykłe buty potrzebują niezwykłej oprawy. Lookbooki kolekcji butów Christiana Louboutina od początku były prawdziwą ucztą dla oka. Piękne, wysmakowane artystycznie i oryginalne zdjęcia promowały słynne buty i dodatki  w niespotykany dotąd sposób. Na fotografiach Petera Lippmanna buty stawały się częścią dzieł sztuki lub paryskich zabytków, jak choćby w lookbooku jesienno-zimowej kolekcji 2012, w której buty zostały wkomponowane w nocny krajobraz Paryża. Wiosenny lookbook utrzymany jest w podobnej konwencji lecz tym razem buty zawisły na wędce na pocztówkach znad morza. Kompozycje do złudzenia przypominają klimatem surrealistyczne dzieła Salvadora Dali. Zobaczcie zdjęcia z najnowszego lookbooka kolekcji butów Louboutin wiosna lato 2013.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Christian Louboutin official Facebook

Publikacja: 30.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Buty na jesień z nowej kolekcji marki Kazar [GALERIA]
Buty na jesień z nowej kolekcji ...

Jakie buty na jesień 2014 będą modne? Marka Kazar prezentuje swoją jesienną kolekcję i przy okazji pokazuje, jakie trendy będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

Seksowne buty na obcasach z nowej kolekcji Primamoda
Seksowne buty na obcasach z nowej ...

Nowy model eleganckich i ponadczasowych butów na wysokich obcasach kupisz w salonach marki Primamoda. Sieciówka stawia na seksowny fason z nowoczesnym wycięciem. Zobacz nową linię Primamoda!