szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Cara Delevingne, Gwyneth Paltrow i Adele zaprojektowały torebki dla Fendi!

Ikony mody zaprojektowały własne torebki! Cara Delevingne, Adele i Gwyneth Paltrow stworzyły modne i charakterystyczne dla swojego stylu fasony dla marki Fendi. Zobacz torebki zaprojektowane przez gwiazdy!

Tagi: ADELE, cara delevingne, fendi, Gwyneth Paltrow, torebki

Cara Delevingne, Gwyneth Paltrow i Adele zaprojektowały torebki dla Fendi!

Kolekcjonerskie torebki luksusowego domu mody to wydarzenie dla każdej fashionistki. Fendi zaprosił do swojej akcji trzy współczesne ikony mody - top modelkę Carę Delevingne, aktorkę Gwyneth Paltrow i piosenkarkę Adele. Zaprojektowały własne modele słynnej torebki Peekaboo - jednego z symboli marki Fendi.

O zaprojektowanie torebek na aukcję charytatywną Fendi poprosiło najbardziej znane postaci z różnych branży. Poza Carą, Gwyneth i Adele, swoje fasony stworzyły Jerry Hall, Georgia May Jagger czy ilustratorka mody Tanya Ling. Wszystkie gwiazdy wzięły udział w akcji za darmo i podkreślały, że stworzenie własnego wzoru legendarnej Peekaboo to dla nich wyróżnienie. Przypomnijmy - fason pojawił się pierwszy raz w kolekcji wiosna lato 2009 i od tej pory jest przedmiotem pożądania wszystkich pań kochających piękne torebki (oczywiście tych bogatych).

Zobacz modne torebki na wiosnę 2014! >>>

Zadaniem zaproszonych do współpracy gwiazd było nadanie torebkom indywidualnego i charakterystycznego dla nich charakteru. Torebki trafiły na aukcję, z której dochód przeznaczony będzie na wsparcie fundacji, opiekującej się dziećmi.

Projekt Adele

Projekt Cary Delevingne

Projekt Gwyneth Paltrow


Autor: J.M.

Publikacja: 06.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Najlepsze torebki i dodatki z Parfois na wiosnę lato 2014
Najlepsze torebki i dodatki z Parfois ...

Torebki i dodatki mogą nadać twojej wiosennej stylizacji zupełnie nowy charakter! Przyjrzałyśmy się kolekcji Parfois na wiosnę lato 2014. Zobacz, które torebki i akcesoria najbardziej nam się spodobały!

10 najmodniejszych torebek na wiosnę i lato 2014
10 najmodniejszych torebek na wiosnę i ...

Torebki to ważny element stylu każdej kobiety. Uwielbiamy kupować nowe i dopasowywać je do naszych stylizacji. W tym sezonie modne torebki są klasyczne, ale też kolorowe i bardzo oryginalne. Zobacz jakie torebki ...

Torebki wiosna lato 2014. Przegląd trendów z wybiegów
Torebki wiosna lato 2014. Przegląd trendów ...

Torebki damskie wiosna lato 2014 - przeglądamy najciekawsze propozycje ze światowych pokazów. Wiosenne tygodnie mody przyniosły mnóstwo inspiracji jeśli chodzi o torebki damskie. Białe, biżuteryjne, z frędzlami, na łańcuszku - zobacz, jakie torebki damskie ...