szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cara Delevingne twarzą zapachu Burberry

Cara Delevingne twarzą zapachu Burberry Body Tender!

Cara Delevinge została twarzą zapachu Burberry Body Tender. Młoda Brytyjka pracowałą chyba najciężej ze wszystkich modelek w branży i zdobyła tytuł Modelki Roku 2012! Cara tym razem wcieliła się w seksowną kusicielkę w stylu Burberry. W stylowym trenczu, na wodach Tamizy, pozuje na tle panoramy Londynu. Potrzebna Wam lepsza reklama perfum?

Tagi: Burberry, Burberry 2013, burberry body, burberry body tender, burberry london, burberry płaszcze, cara delevigne, cara delevingne london fashion week, fashion week 2013, mario testino, nowe kolekcje, sławne modelki, znane modelki

Cara Delevingne twarzą zapachu Burberry Body Tender!

Cara Delevinge w kampanii zapachu Burberry Body Tender 2013!

Cara Delevinge nie jest nowicjuszką w szeregach Burberry. Modelka współpracuje z angielskim domem mody już od 2011 roku i jest twarzą kolekcji kosmetyków Burberry Beauty, jednak po raz pierwszy miała okazję sprawdzić się reklamując tak ekskluzywny zapach jak Body Tender.

Cara Delevinge w sesji dla Burberry Body Tender pozowała na eleganckiej łodzi umiejscowionej na Tamizie, dzięki czemu uzyskano widok pięknej londyńskiej panoramy. Sprawcą zdjęć promujących zapach Body Tender jest niezastąpiony Mario Testino, ktory jak zwykle wydobył z modelki prawdziwe kobiece piękno. Cara Delevinge była (obowiązkowo), ubrana w jasny zamszowy trencz marki Burberry. Same przyznacie, że te wszystkie składniki dały przepiękny efekt ;)

Zobaczcie również materiał zza kulis kampanii Burberry Body Tender z Carą Delevinge:
Autor: natalia kovacs

Publikacja: 01.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w nowej kampanii DKNY!
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w ...

Cara Delevigne powraca do kampanii DKNY! Po zastąpieniu jej przez Ritę Orę i pogłoskach o odsunięciu Cary od kontraktu z domem mody, modelka powraca, by znowu pozować na dachu żółtej taksówki. Zobacz ...