szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cara Delevingne reklamuje bielizę La Perla

CARA DELEVINGNE w kampanii LA PERLA. Zobacz młodą modelkę reklamującą bieliznę!

Cara Delevingne w kampanii marki bieliźniarskiej La Perla. Udział Cary w sesji wzbudził wiele kontrowersji - modelka mogła przez niego stracić inny ważny projekt! Dowiedz się, kto chciał zerwać kontrakt z Carą Delevingne i jak zaprezentowała się młoda modelka w kampanii La Perla.

Tagi: cara delevingne, cara delevingne kampania, cara delevingne la perla, cara delevingne sesja zdjęciowa, la perla

CARA DELEVINGNE w kampanii LA PERLA. Zobacz młodą modelkę reklamującą bieliznę!

Cara w kampanii La Perla

Pierwsze zdjęcia Cary Delevingne z najnowszej kampanii dla La Perla już są! Młoda modelka odgrywa jedną z głównych ról w kampanii. Jej udział w sesji okazał się bardzo kontrowersyjny. Dowiedz się dlaczego!

Zobacz też: MODA ZIMA 2014: Retro czar z Intimissimi Fringe Collection. Zmysłowa bielizna! >>>

Od 2012 roku modelka jest jednym z Aniołków Victoria's Secret. Jej udział w tegorocznym show stał pod znakiem zapytania. Plotki były różne - jedne z nich głosiły, że to wszystko przez skandal narkotykowy z udziałem Cary, inne, że to wina jej łuszczycy. Udział w zdjęciach dla La Perla także mógł mieć znaczenie. Marka jest bowiem konkurencją dla VS. Ostatecznie jednak Delevingne udało się i pójść w pokazie VS i wystąpić w kampanii LP.

Zobacz też: Cara Delevingne zagra w filmie! Dostała jedną z głównych ról >>>

Opublikowane zostały właśnie pierwsze zdjęcia, ukazujące młodą imprezowiczkę w seksownej bieliźnie. Wygląda kusząco i zmysłowo. Obok Cary Delevingne w kampanii pojawiła się nasza polska modelka - Małgosia Bela.

Autor: kobi

Publikacja: 29.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.