szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cara Delevingne DKNY 2013

CARA DELEVINGNE: sportowa sesja dla DKNY. Modelka gra w bejsbola na ulicach NY

Cara Delevingne szaleje podczas sesji DKNY. Zobacz zdjęcia z backstage'u sesji DKNY. Taniec na taksówce czy gra w baseballa na ulicach Nowego Jorku? Cara Delevingne jak zawsze daje radę!

Tagi: cara delevingne, cara delevingne 2013, cara delevingne DKNY, cara delevingne instagram, supermodelki 2013, topmodelka

Cara Delevingne DKNY

Cara Delevingne na sesji DKNY 2013 na ulicach Nowego Jorku, fot. Bulls

fot: EB

Cara Delevingne, sesja dla DKNY na ulicach Nowego Jorku! Mimo iż na wrześniowych fashion weekach modelka pojawiła się tylko kilka razy (przypomnijmy w ubiegłym sezonie Delevingne wzięła udział w większości liczących się pokazów od Nowego Jorku po Mediolan), Carę ponownie będziemy mogli podziwiać w letnich kampaniach reklamowych czołowych domów mody.

Kilka dni temu Brytyjka wzięła udział w sportowej sesji DKNY. Delevingne od stóp do głowy ubrana w sportowy look stylizowany na outfit amerykańskich koszykarzy. Modelka pozwoliła sobie na niemałe szaleństwo. W trakcie sesji, modelka tańczyła na taksówkach, grała w baseballa i... twerkowała w stylu Miley Cyrus.

Mamy kilka zdjęć z backstage'u sesji Cary Delevingne dla DKNY! Jak Wam się podoba?

Cara Delevingne DKNY

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 20.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.