szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
CHARLIZE MYSTERY VIVIVI. Charlize Mystery koszulki z napisem VIVIVI

CHARLIZE MYSTERY w koszulce VIVIVI! Karolina Gliniecka ma dystans do siebie i poczucie humoru!

Charlize Mystery niedługo zacznie sprzedawać koszulki z nadrukiem VIVIVI w American TV! Tym samym blogerka udowadnia, że ma dystans do siebie i poczucie humoru. Napis na koszulce nawiązuje do jej wypowiedzi dla amerykańskiej telewizji podczas nowojorskiego Tygodnia Mody.

Tagi: charlize mystery, CHARLIZE MYSTERY KOSZULKI VIVIVI, CHARLIZE MYSTERY VIVIVI, CHARLIZE MYSTERY ZAROBI NA SWOJEJ WPADCE

CHARLIZE MYSTERY w koszulce VIVIVI! Karolina Gliniecka ma dystans do siebie i poczucie humoru!

fot: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Ostatnio wystąpiła w Dzień Dobry TVN i wraz z Macademian Girl oceniała słynną prowokację Filipa Chajzera, który ośmieszył polskich blogerów. Niestety, kilka dni sama Charlize Mystery znalazła się na językach. Wszystko za sprawą jej rozmowy z dziennikarzem New York Fashion Times, która została przeprowadzona podczas nowojorskiego Tygodnia Mody.

Zobacz też: Charlize Mystery: Blogerki modowe zarabiają tysiące!

Karolina Gliniecka zaliczyła drobną wpadkę, mówiąc o adresie swojego bloga. Powiedziała "wiwiwi" i tym samym stała się ofiarą internetowych żartów. Wszyscy czekali na reakcję Charlize - czy przemilczy wpadkę? A może będzie się tłumaczyć? Jednak tego, co zrobiła blogerka chyba nikt się nie spodziewał! Okazało się, że Charlize Mystery ma ogromny dystans do siebie i poczucie humoru.

Na swoim fanpage'u na Facebooku opublikowała zdjęcia w koszulce z napisem VIVIVI w American TV. Limitowana kolekcja "ViViVi" już wkrótce w sprzedaży. Dla native speaker'ów 30% rabatu i autograf z dedykacją. Love&peace - napisała Charlize.

Zobacz też: CHARLIZE MYSTERY ma urodziny! Karolina Gliniecka kończy 24 lata!

Wygląda na to, że przy okazji Karolina Gliniecka zarobi na świetnym pomyśle! Kupicie koszulkę Charlize Mystery?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Charlize-mystery (oficjalny fanpage)

Publikacja: 22.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...