szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Chcesz zostać modelką KARLA LAGERFELDA? [KONKURS]

Wybiegowe wyjście na pokazie Chanel i sesja przed obiektywem samego Karla Lagerfelda? Marzenia się spełniają! Oto najnowszy konkurs V Magazine. Masz szanse na zwycięstwo!

Tagi: instagram, karl lagerfeld, karl lagerfeld moda, karl lagerfeld szuka modelki, znane modelki zdjęcia

Zostań modelką Karla Lagerfelda

Zostań modelką Karla Lagerfelda fot. Vumag

fot: EB

Marzysz o pracy na wybiegu? Rozpocznij swoją karierę od współpracy z Karlem Lagerfeldem. Niemożliwe? Cóż, właśnie po to są konkursy, by spełniać Twoje marzenia.

Kilka dni temu V magazine ogłosił swój najnowszy konkurs, w którym można wygrać udział w pokazie Chanel czy Fendi oraz pojawić się w sesji mody V Magazine sfotografowanej przez niemieckiego dyktatora mody. To jednak nie wszystko. Jeśli kandydatka sprawdzi w roli supermodelki, agencja Ford Models podpisze z nią długoterminowy kontrakt. Brzmi interesująco? To na co czekasz!

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej V Magazine, dodając swoją najlepszą fotkę (na której oczywiście musisz wyglądać na milion dolarów) oraz hasztag #WALKFORKARL. Konkurs potrwa do września.

Powodzenia dziewczyny! Wybieg czeka!

Pupilki Lagerfelda. Oto największe muzy projektanta >>>

Karl Lagerfeld na pokazie Chanel

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 19.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?
Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?

Louis Vuitton ponownie zmienia logo. Tym razem projekt znaku rozpoznawczego LV przygotuje sam Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny konkurencyjnego domu mody Chanel. Czyżby paryskie marki zapomniały o odwiecznej rywalizacji?