szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Biedronka będzie sprzedawać ubrania młodych projektantów!

Ciuchy polskich projektantów w Biedronce? Sklep wspiera młode talenty!

Biedronka wspiera młodych projektantów! Kolekcje absolwentów łódzkiego ASP zadebiutują w Biedronce! Już niedługo ubrania prosto od designerów będą dostępne dla wszystkich. Dowiedz się więcej o Młodzi projektanci dla Biedronki.

Tagi: biedronka, biedronka ubrania, biedronka wspiera polskich projektantów, polscy projektanci, polscy projektanci biedronka

Ciuchy polskich projektantów w Biedronce? Sklep wspiera młode talenty!

fot: Materiały Prasowe

Ubrania polskich projektantów nie należą do najtańszych. Sukienka z metką naszego designera to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Oczywiście wielu z nich produkuje również tańsze kolekcje, dostępne dla zwykłego zjadacza chleb.

Jeśli chciałabyś mieć markową sukienkę, a nie możesz pozwolić sobie na tak wielki wydatek - Biedronka przychodzi Ci z pomocą. Popularny market postanowił wesprzeć nie tylko Polaków, ale również i młodych projektantów.

Zobacz też: MODA ZIMA 2014: Kurtki i płaszcze F&F na sezon jesień zima 2013 2014. Hity do 249 zł! >>>

Już od 16 grudnia 2013 w asortymencie sklepu znajdą się nowe artykułu odzieżowe. Popularny sklep wprowadza do swojej sprzedaży sukienki oraz tuniki, zaprojektowane przez studentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W ramach Młodzi projektanci dla Biedronki, klienci sklepu będą mieli możliwość kupienia ubrań czterech wybranych studentów ASP. Nowe ubrania będą pojawiać się cyklicznie, a projektanci będą wybierani w ramach konkursu. Jako pierwsi kolekcję zaprezentują Daria Krawczyk, Damian Konieczny, Maria Iwaniszewska i Joanna Filipska.

Zobacz też: SYLWESTER 2014: Sukienki na Sylwestra F&F. Ponadczasowe hity z sieciówki! >>>

Czyżby już niedługo ubrania uczestników Projektanci na Start czy Project Runway miały się znaleźć w Biedronce, tuż obok bananów i jabłek? Nie pozostaje nam nic innego jak niecierpliwie wyczekiwać początku sprzedaży kolekcji!

Autor: kobi

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 13.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również