szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Conchita Wurst jako modelka na pokazie Jeana Paula Gaultiera! [WIDEO]

Conchita Wurst została modelką! Kontrowersyjna gwiazda wystąpiła na wybiegu podczas prezentacji kolekcji Jeana Paula Gaultiera. Conchita Wurst zamknęła cały pokaz.

Tagi: conchita wurst, conchita wurst modelka, jean paul gaultier

conchita wurst

fot: Twitter

Conchita Wurst, kontrowersyjna zwyciężczyzni Eurowizji 2014, nie daje o sobie zapomnieć. Teraz postanowiła wcielić się w kolejną rolę, co znów wzbudziło ogromne emocje. Nikt bowiem chyba nie podejrzewał, że Conchita Wurst może zostać... gwiazdą wybiegów! A tak właśnie się stało podczas paryskiego pokazu Jeana Paula Gaultiera.

Przeczytaj także: Conchita Wurst w sukience polskiej marki HEVA za 480 zł. Zwycięzca Eurowizji 2014 na rozdaniu nagród w Madrycie!

Conchita Wurst wystąpiła w roli modelki na pokazie kolekcji projektanta. Wokalistka zamknęła cały pokaz, a twórca kolekcji wyszedł potem wraz z nią na wybieg. Co Conchita Wurst zaprezentowała na sobie? Gwiazda miała długą czarną suknię z ozdobnymi wstawkami oraz podkreśloną czerwonym pasem talią.

Conchita Wurst dobrze wypadła na wybiegu? Myślicie, że teraz projektanci częściej będą zapraszać ją do współpracy? A może zostanie twarzą jednego ze znanych domów mody? Na który stawiacie? :)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


źródło:RTL.de/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: Twitter

Publikacja: 10.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Conchita Wurst w sukience polskiej marki HEVA za 480 zł. Zwycięzca Eurowizji 2014 na rozdaniu nagród w Madrycie!
Conchita Wurst w sukience polskiej marki ...

Conchita Wurst pojawiła się w białej sukience polskiej marki HEVA na rozdaniu  nagród Shangay Pride w Madrycie. Biała, prosta kreacja z suwakiem i czarne dodatki prezentowały się zachwycająco. Zobaczcie i oceńcie najnowszą ...

MICHAŁ SZPAK o występie Conchity Wurst. Czym zaskoczy wokalista?
MICHAŁ SZPAK o występie Conchity Wurst. ...

Conchita Wurst jest wielką zwyciężczynią Eurowizji 2014. Jak się okazuje na tej wygranej skorzystał również Michał Szpak, który zaczął być doceniany przez polska publiczność. Myślicie, że wokalista miałby większe na zwycięstwo niż ...