szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FASHION WEEK POLAND. Projektanci i zdjęcia

FASHION WEEK POLAND. FashionPhilosophy na zdjęciach blogerek

Fashion Week Poland trwa w Łodzi! To już 9. edycja FashionPhilosophy. Pokazy otworzyła kolekcja Junko Koshino, a potem odbyły się pokazy takich twórców, jak: Le Gia, Malgrau, Label2. Zobacz, jak wyglądały pokazy na zdjęciach blogerek: Jessiki Mercedes i Tamary Gonzales Perea'y.

Tagi: Fashion week poland, FashionPhilosophy Fashion Week Poland, jemerced, jessica mercedes, macademian girl, tamara gonzales perea

FASHION WEEK POLAND. FashionPhilosophy na zdjęciach blogerek

Label2

fot: Macademian Girl Instagram

We wtorek, 15.10.2013, rozpoczęła się 9. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. O godzinie 20. pokazy otworzyła kolekcja Junko Koshino. Następnego dnia odbyła się Gala Dyplomowa ASP, a już w czwartek, 17.10.2013, roszyły pokazy Designer Avenue, na których pojawiły się blogerki: Jessica Mercedes, Jemerced, oraz Tamara Gonzales Perea, Macademian Girl.

Zobacz też: FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND październik 2013. Zapowiedź wydarzenia

Dziewczyny oglądały pokazy takich projektantów, jak: Label2, Malgrau czy Le Gia i na swoich Instagramach zamieściły fotorelacje. W galerii znajdziecie zdjęcia z pokazów każdego z wymienionych projektantów.

Z kolei w piątek, 18.10.2013, na FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędą się pokazy Off Out Schedule (kolekcje pokażą: Momi-Ko, Paulina Matuszelańska, Kas Kryst i Monika Błotnicka) oraz Designer Avenue (na wybiegu swoje kolekcje zaprezentują: Joanna Startek, Odio i Jakub Pieczarkowski, Aga Pou, Ptaszek, Grzegorz Kasperski, Natasha Pavluchenko, Łukasz Jemioł Basic).

Zobacz też: Jak się przygotować na Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2013?

Na koniec dnia odbędzie się także specjalny pokaz Eva Minge, który będzie połączony z wręczeniem nagródy International Star Diamon Award.

poprzedni
nastepny
FASHION WEEK POLAND. FashionPhilosophy na zdjęciach blogerek

Junko Koshino

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Macademian Girl Instagram

Publikacja: 18.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również