szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modne kolory włosów na 2014 rok. Jakie kolory będą najmodniejsze?

FRYZURY 2014: Modne kolory włosów na nadchodzący sezon. Raport z wybiegów!

Zmiana fryzury to wbrew pozorom poważna decyzja, szczególnie jeśli będzie to odważna metamorfoza koloru włosów. Przychodząc Wam z pomocą przygotowałyśmy przegląd najmodniejszych trendów kolorystycznych. Sprawdźcie jakie kolory będą modne w 2014 roku? Mamy dla Was inspiracje prosto z wybiegów!

Tagi: fryzury 2014, fryzury z wybiegów, modne fryzury 2014, modne kolory włosów 2014

FRYZURY 2014: Modne kolory włosów na nadchodzący sezon. Raport z wybiegów!

FRYZURY 2014: Modne kolory włosów na nadchodzący sezon

fot: BULLS

Jeśli macie w planach metamorfozę swojej fryzury i szukacie inspiracji, mamy dla Was kilka sprawdzonych źródeł. Do najważniejszych i w zasadzie niewyczerpanych źródeł zaliczamy stylizacje gwiazd i fryzury, które możemy zobaczyć na światowych wybiegach! Tym razem poszukamy inspiracji kolorystycznych na sezon 2014!

Zobacz też --> MODNE FRYZURY 2014: Fryzury z grzywką. [GALERIA FRYZUR]

Modne kolory 2014 to przede wszystkim brązy i blondy w naturalnym wydaniu. Nadchodzący sezon będzie należał do ciepłych barw, które zdecydowanie dominują na światowych wybiegach.Oczywiście odcień farby dobieramy do naszej karnacji i nie zawsze powinnyśmy sugerować się fryzurami, a w znacznej mierze traktować je jako inspiracje do stworzenia własnej fryzury.

Zobacz też --> FRYZURY 2014: Kucyk w roli głównej. Zobaczcie modne inspiracje prosto z pokazów mody!

Hitem będzie również ombre, jednak tutaj żegnamy rozjaśnione na blond końcówki i witamy jesienne rudości. Nowe oblicze popularnych już ombre hair, które przypadły do gustu gwiazdom, blogerkom i fashionistkom w nowym wydaniu mają szansę stać się najpopularniejszą fryzurą kolejnego sezonu, a wyeksponowane w prostym kucyku czy wysokim koku będą prezentowały się rewelacyjnie!

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Modne kolory włosów na nadchodzący sezon. Raport z wybiegów!

Modne kolory włosów na 2014 rok.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również