szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Georgia May Jagger w kolekcji H&M Rock'n'Roll Mansion wiosna 2013

GEORGIA MAY JAGGER dla H&M. Córka Micka Jaggera została twarzą kolekcji H&M Rock'n'Roll Mansion!

Georgia May Jagger została twarzą kolekcji H&M Rock'n'Roll Mansion wiosna 2013. Najmłodsza córka Micka Jaggera i modelki Jerry Hall po raz drugi wzięła udział w kampanii dla szwedzkiej marki. Tym razem śliczna Georgia będzie reklamowała kolekcję H&M Rock'n'Roll Mansion, która trafi do sklepów wiosną 2013. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z sesji do nowego lookbooka. Zobaczcie!

Tagi: georgia jagger, georgia jagger h&m, Georgia May Jagger, georgia may jagger h&m, georgia may jagger h&m rock'n'roll mansion, h&m, H&M georgia may jagger, h&m kolekcja wiosna 2013, h&m rock'n'roll mansion, h&m wiosna 2013

GEORGIA MAY JAGGER dla H&M. Córka Micka Jaggera została twarzą kolekcji H&M Rock'n'Roll Mansion!

Georgia May Jagger została twarzą kolekcji H&M Rock'n'Roll Mansion wiosna 2013. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z sesji, której autorem jest słynny fotograf "niegrzecznych" modelek, Terry Richardson.

fot: BULLS

Niedawno pisaliśmy o Carze Delevingne, która wystąpiła w sesji dla marki Reserved, dziś pokazujemy pierwsze zdjęcia jej koleżanki ze szkolnej ławki Georgii May Jagger (dziewczyny przyjaźnią się i chodzą do tej samej szkoły), która została twarzą wiosennej kampanii H&M. Najmłodsza córka Micka Jaggera i modelki Jerry Hall, od lat odnosząca sukcesy w modelingu, będzie twarzą linii H&M Rock'n'Roll Mansion wiosna 2013.

Wybór najmłodszej z klanu modelek Jagger na twarz rockowej kolekcji H&M wcale nie dziwi. Georgia May Jagger nadaje się do tej roli jak nikt inny: po pierwsze, jako córka legendarnego lidera zespołu Rolling Stones, rockowy styl ma we krwi i świetnie odnajduje się w klimacie najnowszej kolekcji, a po drugie ma już doświadczenie we współpracy ze szwedzką sieciówką. Dwa lata temu Georgia pojawiła się u boku swojej mamy w świątecznej kampanii H&M.

Jak na razie kolekcja H&M Rock'n'Roll Mansion wiosna 2013 owiana jest tajemnicą. Marka zdecydowała się jednak wypuści kilka zdjęć z backstage'u sesji, której autorem jest słynny fotograf "od niegrzecznych dziewczynek" Terry Richardson. Na zdjęciach widzimy Georgię w stylizacji przypominającej młodą Brigitte Bardott, która wciela się w rockową gwiazdkę swingującego Londynu lat 60. Zdjęcia były robione w wytwornych wnętrzach luksusowej rezydencji a w nawiązaniu do tytułu sesji wszędzie widzimy rozstawione instrumenty muzyczne i gitary, na których gra modelka. Trzeba przyznać, że jako córka sir Micka Jaggera, Georgia prezentuje się w tej scenerii niezwykle przekonująco;)

Pierwsze zdjęcia Georgii May Jagger z sesji do lookbooka H&M Rock'n'Roll Mansion wiosna 2013 zobaczycie w GALERII>>

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda Słodkich kłamstewek w roli modelki!
H&M
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda ...

Ashley Benson, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, pojawiła się w letniej kampanii marki H&M.  Aktorka prezentuje letnią kolekcję, która jest połączeniem dziewczęcego uroku z wakacyjnym luzem. Sprawdźcie i oceńcie najnowsze propozycje H ...