szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TRENDY JESIEŃ 2013: Gisele Bundchen dla H&M

Gisele Bundchen twarzą kampanii H&M na sezon jesień zima 2013!

Mamy pierwsze zdjęcia kampanii reklamowej H&M z Gisele Bundchen w roli głównej! Najlepiej zarabiająca modelka świata została sfotografowana na ulicach Londynu.

Tagi: gisele bundchen, gisele bundchen h&m, gisele bundchen hm, gisele bundchen zdjęcia, h&m jesień 2013, trendy jesień 2013

Gisele Bunchen twarzą kampanii H&M na sezon jesień zima 2013!

fot: Materiały Prasowe

To nie pierwsza kampania Gisele Bundchen dla marki H&M. Długonoga modelka reklamowała już ubrania szwedzkiej marki w sezonie wiosna lato 2011. Ówczesna kampania stała się sławna nie tylko z powodu brazylijskiej piękności, ale skandalu jaki wywołał fakt, iż Gisele trzeba było "ubrać cyfrowo" w dodatkowe łaszki, aby reklama mogła pojawić się w mediach Środkowego Wchodu.

Zdjęcia jesienno-zimowej kampanii powstały już w maju 2013 roku. Matka dwójki maluchów została sfotografowana na ulicach Londynu i trzeba przyznać, że zarówno modelka, jak i ubrania prezentują się świetnie.

W 2012 roku Gisele Bundchen po raz szóśty z rzędu została uznana najlepiej zarabiającą modelką na świecie, ze średnim wynagrodzeniem 45 milionów dolarów rocznie.

Gisele Bundchen w kampani H&M na sezon jesień zima 2013

poprzedni
nastepny
Gisele Bunchen twarzą kampanii H&M na sezon jesień zima 2013!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 16.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest sekret modelki?
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest ...

Jeśli zastanawiacie się, kto trzęsie całą branżą modelingu, odpowiedź jest niezwykle prosta - Gisele Bundchen. Brazylijska modelka po raz kolejny wzięła udział w rekordowej ilości pokazów, pojawiła się w ponad dwudziestu kampaniach oraz ...