szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TRENDY JESIEŃ 2013: nowa kolekcja GAP!

Gwiazdor serialu DZIEWCZYNY w kampanii marki GAP na sezon jesień 2013!

Adam Sackler, czyli aktor, który zdobył sławę rolą Adama z serialu Dziewczyny (Girls), to jedna z gwiazd kampanii GAP na jesień 2013. Kampania zatytułowana Back to Blue celebruje dziedzictwo marki i promuje kultowe dżinsy GAP.

Tagi: adam sackler, adam sackler gap, gap jesień 2013, serial dziewczyny, serial girls, trendy jesień 2013

TRENDY JESIEŃ 2013: nowa kolekcja GAP!

fot: Materiały Prasowe

W kampanii marki GAP Back to Blue na jesień 2013 wzięły udział aż 24 wpływowe osobowości. Wśród nich znalazł się Adam Sackler, gwiazdor serialu Dziewczyny (Girls), ale także Tanisha Long z Girl Code produkcji MTV czy Cipriana Quann. założycielka bloga UrbanBushBabes. Dzielą się oni swoimi życiowymi doświadczeniami i zgodnie twierdzą, że najważniejsze to pozostać najbardziej autentyczną wersją siebie. Każda z gwiazd kampanii ma na sobie ulubione elementy z jesiennej kolekcji GAP Back to Blue, które prezentowane są w krótkich filmikach, na zdjęciach oraz animowanych plikach GIF.

Back to Blue oznacza powrót do tego, co ma największe znaczenie – naszych najprawdziwszych wcieleń, gdy czujemy się najbardziej komfortowo, czyli we własnej skórze – mówi Seth Farbman, Globalny Dyrektor Marketingu GAP - To zarówno deklaracja o stanie marki oraz o tym, jak nasi klienci chcą przeżyć swoje życie i podejmować własne decyzje. Ludzie szukają autentycznych ubrań typu denim i chambray, które można nosić dosłownie wszędzie, nie zapominając przy tym, kim jesteśmy.

Damska kolekcja GAP na jesień 2013 składa się z bogatego, spranego jeansu indygo w popularnych krojach: 1969 Legging Jean, Sexy Boyfriend oraz Always Skinny. Marka oferuje także szeroki asortyment kurtek denim: Moto Jacket in 1969 Denim oraz 1969 Drop Pocket Jacket. Kolekcja męska koncentruje się wokół klasycznie sygnowanych propozycji, jak i nowoczesnych elementów. Należy wyróżnić tutaj jeansy: 1969 Slim oraz Straight, a także koszule: 1969 Chambray Shirt i Utility Shirt.

Kampania Back to Blue marki GAP na jesień 2013

poprzedni
nastepny
TRENDY JESIEŃ 2013: nowa kolekcja GAP!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również