szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Plejada gwiazd na pokazie Logo Game Joanny Klimas

Joanna Klimas zdecydowała się zaprezentować swoją najnowszą kolekcję w nietypowy sposób. Na pokazie nie zabrakło największych gwiazd polskiego świata mody i showbiznesu. Zobacz naszą relację i stylizacje najlepiej ubranych gwiazd!

Tagi: joanna horodyńska, joanna klimas, karolina malinowska, paulina sykut

Plejada gwiazd na pokazie Logo Game Joanny Klimas

Joanna Klimas zaprezentowała swoją kolekcję w piątkowy wieczór. Postanowiła zorganizować pokaz we własnym butiku, gdzie modelki zamiast po wybiegu przechadzały się po schodach, a goście zamiast miejsc w pierwszym rzędzie walczyli o jak najlepszy widok. Jak się okazało, nie przeszkodziło to, by na prezentacji kolekcji Logo Game zgromadziła się cała plejada gwiazd!

Jak widać, dla polskiego środowiska mody i showbiznesu moda liczy się bardziej niż wygodne miejsce, bogata oprawa i błyski fleszy. Piękne ubrania, doskonałe wino i towarzystwo znakomitych gości wystarczyły, by w butiku Joanny Klimas przy ulicy Nowolipki 2 pokazała się niemal cała pierwsza liga gwiazd.

Wśród nich największe zainteresowanie wywołała chyba Agnieszka Szulim, która w nowoczesnym zestawie (proste spodnie i t-shirt) prezentowała się wyjątkowo pięknie, tym bardziej, że dodała do niego okazałą biżuterię. Nie zabrakło też prześlicznej córki projektantki, Natalii Klimas. Wąskie spodnie zestawiła ze sportową kurteczką z kolekcji swojej mamy oraz eleganckimi czółenkami. Sportowa elegancja to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

Dowiedz się więcej o kolekcjach Joanny Klimas >>>

Zobacz jak prezentowały się gwiazdy i modelki na pokazie Joanny Klimas Logo Game!

poprzedni
nastepny
Paulina Sykut

Paulina Sykut

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 06.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Maffashion i Szulim na pokazie Joanny Klimas. Która wyglądała lepiej?
Maffashion i Szulim na pokazie Joanny ...

Na piątkowym pokazie LOGO GAME Joanny Klimas pojawiła się cała plejada najbardziej znaczących gwiazd polskiego showbiznesu. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród nich stylowej dziennikarki, Agnieszki Szulim i najbardziej popularnej blogerki, czyli Maffashion ...

Pokaz kolekcji Joanny Klimas CONTRADICTIONS jesień zima 2013/2014
Pokaz kolekcji Joanny Klimas CONTRADICTIONS jesień ...

Joanna Klimas zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję "Contraditions" jesień zima 2013/2014. Na wybiegu pojawiły się codzienne i wieczorowe kreacje, których wyróżnikiem były oryginalne połączenia tkanin i elementów. Projektantka proponuje niestandardowe zestawienia cekinów ...