szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia

Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Office. Na widowni nie zabrakło gwiazd, które podzieliły się swoimi wrażeniami. Zobacz co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Macieja Zienia!

Tagi: kamila szczawińska, maciej zień, warsaw fashion weekend

Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia

Maciej Zień pokazem swojej najnowszej kolekcji Office zamknął pierwszy dzień warszawskiego Fashion Weekendu. Do tej pory projektant słynął z tworzenia okazałych, wieczorowych sukni, które polskie gwiazdy chętnie wybierały na ważne wyjścia i uroczystości. Co pokazał tym razem?

Linia Office jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest dla pracujących w biurach kobiet. To pięknie skrojone, wysokiej jakości ubrania dla współczesnych bizneswoman, które znają swoją wartość i potrafią ubrać się tak, by wzbudzać respekt i podkreślać swoją pozycję.

To superpomysł, żeby taką kolekcję stworzyć ponieważ nie mamy zbyt wielu propozycji od projektantów, które można ubierać na co dzień - chwali Macieja Zienia Kamila Szczawińska.

Gdyby tak wyglądały polskie biura to mężczyźni chętniej chodziliby do pracy - stwiedziła Odeta Moro - Figurkska. - Tak piękne kobiety, dobrze ubrane w każdym biurze byłyby rzeczywiście dużą atrakcją.

Co najbardziej podobało się w pokazie Odecie Moro- Figurskiej?

Piękne pomarańcze i klasyczna biel. Białe garnitury, białe marynarki, białe spodnie, białe koszule - taki klasyk, klasyk, klasyk. Do tego malujemy paznokcie na czerwono i jesteśmy całe ubrane.

Z kolei uwagę DJ Adamus przyznaje, że jego uwagę przykuła uroda modelek. Oczywiście nie tylko:

Oprócz modelek, na które jak każdy samiec zwracam uwagę,  było kilka modeli butów damskich, które mi się bardzo podobały, treż kreacje Macieja Zienia i wspaniały kontrast bieli z czernią - wymienia artysta.

Zobaczcie co o nowej kolekcji Macieja Zienia sądzą gwiazdy:

Agencja TVN/x-news

Autor: J.M.

Publikacja: 06.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Maciej Zień zaprojektował buty dla marki Baldowski. Zobacz efekt współpracy!
Maciej Zień zaprojektował buty dla marki ...

Maciej Zień zaprojektował kolekcję butów dla marki Baldowski! Zdjęcia linii projektanta wyglądają naprawdę obiecująco - klasyczne szpilki w najmodniejszych kolorach sezonu to buty, które każda z nas chciałaby mieć w szafie. Zobacz efekt ...