szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazdy w butach Fun in Design. Zaprojektuj swoje wymarzone buty!

Marka Fun in Design jako pierwsza stworzyła możliwość zaprojektowania idealnego modelu obuwia, które nie tylko będą wyjątkowo wygodne, ale również wyrażą osobowość i podkreślą indywidualny styl. Gwiazdy już pokochały buty Fun in Design. Zobaczcie jakie modele wybrały dla siebie!

Tagi: agnieszka więdłocha, barbara kurdej-szatan, fun in design, moda wiosna 2014

Gwiazdy w butach Fun in Design. Zaprojektuj swoje wymarzone buty!

fot: mat. prasowe

Marka Fun in Design istnieje na polskim rynku od 2011 roku i od tego czasu zdążyła już zdobyć ogromną popularność nie tylko wśród gwiazd i blogerek. Dzięki wirtualnej pracowni marki można zaprojektować buty, które na pewno usatysfakcjonują każdego.

Do wyboru mamy kilka standardowych modeli obuwia m.in. czółenka, baleriny, botki, jazzówki czy trampki, które możemy wykonać według własnego, niepowtarzalnego i oryginalnego projektu.  Każdy z modeli można dowolnie modyfikować na wiele sposobów: zmienić obcas, kształt czubka, odkryć palce... Tu możemy puścić wodze fantazji i zaszaleć! Stworzyć buty, których nie ma nikt inny, połączyć ze sobą nietypowe kolory i oryginalną fakturę skóry. Wszystko to w przystępnej cenie od 230 do 420 zł.

Zobacz też Paski w kobiecej odsłonie. Pomysły na wiosenne stylizacje! >>>>

Niedawno Fun in Design otworzył swój pierwszy butik w samym centrum Warszawy, który już bardzo polubiły m.in. prof. Joanna Senyszyn, Anna Kalata, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Więdłocha czy Marek Raczkowski. Jak Wam się podoba idea Fun in Design?

poprzedni
nastepny
Agnieszka Wi
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 11.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również