szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazdy zachwycone pokazem studentów ASP!

Studenci warszawskiego ASP pokazali swoje odzieżowe projekty. Okazuje się, że ich wizja mody lato 2014 zachwyciła nie tylko gwiazdy, ale i doświadczonych projektantów! Zobaczcie, co o kolekcjach powiedziały takie znawczynie mody jak Ada Fijał czy Joanna Klimas!

Tagi: ada fijał, joanna klimas, MODA LATO 2014, pokaz studentów asp, polscy projektanci

Gwiazdy zachwycone pokazem studentów ASP!

W Warszawie odbył się pierwszy pokaz prac dyplomowych studentów ASP z katedry projektowania odzieży. Kolekcje okazały się świetne i bardzo nowatorskie, a talentem młodych twórców zachwycały się zarówno gwiazdy, jak i projektanci, którzy oglądali pokaz. Na widowni nie zabrakło artystów, projektantów i dziennikarzy, którzy zdradzili w Dzień Dobry TVN, co sądzą o projektach studentów.

Gwiazdy na pokazie MMC PRE FALL 2014 >>>

Nie sądziłam, że te dyplomy będą na takim poziomie i tak różnorodne - przyznała Małgorzata Kożuchowska. - Czegoś takiego nie widziałam do tej pory na żadnych pokazach ani na salonach.

Ciężko mi jest znaleźć jedno słowo, tu się bardzo wiele wydarzyło. To była kreacja pod każdym względem - zachwycała się Ada Fijał.

Także znani już projektanci, tacy jak Joanna Klimas i Robert Kupisz chwalili pokaz prac dyplomowych studentów ASP. Czy za kilka lat młodzi projektanci podbiją polski rynek mody? Zobaczcie, co proponują w modzie lato 2014 i oceńcie ich talent!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Publikacja: 21.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Hity na wakacje z F&F: Najmodniejsze ubrania i akcesoria!
Hity na wakacje z F&F: Najmodniejsze ...

Szukasz fajnych i niedrogich ubrań na lato? Zajrzyj do F&F! Przygotowałyśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych nowości - idealnych na plażę, ale też lato w mieście. Zobaczcie najmodniejsze ubrania i akcesoria, które powinny ...