szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
28 września 2013 - pokaz mody It's my time z udziałem osób niepełnosprawnych

IT'S MY TIME: pokaz mody z udziałem osób niepełnosprawnych

Już 28 września 2013 we Wrocławiu odbędzie się pokaz mody It’s my time z udziałem sprawnych i niepełnosprawnych modelek. Pokazowi towarzyszyć będzie koncert Natalii Lubrano oraz wernisaż dzieł Anny Nestoruk.

Tagi: it’s my time, koncert Natalia Lubrano, pokaz KokoRoko Styl, pokaz mody, pokaz mody niepełnosprawni, pokaz mody wejściówki, pokaz mody Wrocław

Izabela Sopalska

Niepełnosprawna fotomodelka na wózku

fot: Remigiusz Romaniuk

Pokaz mody zatytułowany It’s my time odbędzie się  28 września 2013 w dość nietypowej scenerii Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu o godzinie 18.00. Będzie to wydarzenie bardzo nietypowe z kilku powodów.

Po pierwsze nie zobaczymy rzeczy zaprojektowanych od podstaw, ale zrekonstruowane ubrania. Agnieszka Katyńska, inicjatorka wydarzenia, stylistka i projektantka, już po raz trzeci zaprezentuje swoją kolekcję, która stworzona jest z rzeczy używanych. Jej dzieła i projekty możecie zobaczyć na stronie ekskluzywnego butiku z nową i używaną odzieżą Kokoroko Styl.

Po drugie na wybiegu zobaczymy kobiety pełnosprawne i niepełnosprawne, a część z nich do tej pory nie miała nic wspólnego z modelingiem. Moda ma być mianownikiem, który łączy ludzi bez względu na ich poziom sprawności. Jak mówi Agnieszka Katyńska: kobieta zostanie zawsze kobietą, niezależnie od tego, czy porusza się o kulach czy na wózku. I jako kobieta ma różne potrzeby, w tym także związane z ubiorem.

Osoby, które wybiorą się na pokaz będą miały szanse zobaczyć koncert Natalii Lubrano znanej także z zespołu Miloopa, oraz obejrzeć prace inspirowane tematyką osób niepełnosprawnych stworzone przez Annę Nestoruk.

Jeśli chcecie uczestniczyć w wydarzeniu, to powinnyście jak najszybciej wysłać wiadomość na adres maryone@o2.pl, albo skontaktować się ze sklepem Kokoroko Styl.

Autor: mfiedorowicz

Zdjęcia: Remigiusz Romaniuk

Publikacja: 27.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...