szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak odróżnić oryginalną torebkę Chanel od podróbki? [GALERIA]

Marzysz o torebce Chanel, ale boisz się, że trafisz na podróbkę? Jak odróżnić oryginalną Chanelkę od podróbki? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła ekspert ds. autentyczności produktów na PierreRiu.com, platformie, na której można kupować i sprzedawać oryginalne towary luksusowych marek.

Tagi: chanel, moda 2014, oryginalna torebka chanel, podróbka torebki chanel

Jak odróżnić oryginalną torebkę Chanel od podróbki?

fot: fot. materiały prasowe

Torebki Chanel są obiektem pożądania wielu kobiet. Produkty tak popularnego domu mody nie są łatwo dostępne w naszym kraju. Wymarzoną Chanelkę można więc kupić w zagranicznym sklepie internetowym lub na aukcji. Niestety, w tym drugim wypadku można mieć spore wątpliwości dotyczące oryginalności produktu.

Rynek podróbek rozrasta się i uczy w zastraszającym tempie. Fałszerze produkują podróbki naśladujące oryginalne produkty w coraz bardziej precyzyjny sposób. Aby mieć 100 proc. pewność, że nabywamy produkt autentyczny, wybierajmy zawsze butiki producenta lub wiarygodne sklepy online, które gwarantują dokładną analizę oferowanych produktów przez ekspertów, zanim wystawią je na sprzedaż – powiedziała Dorota Partycka-Busoni, Fashion Quality Expert, www.PierreRiu.com, która na co dzień zajmuje się weryfikowaniem oryginalności produktów luksusowych marek.

Torebki Chanel należą do jednych z najczęściej podrabianych produktów. Aby odróżnić oryginalny model od podróbki należy wziąć pod uwagę szereg wytycznych. Na co trzeba zwracać uwagę przed zakupem?

Przeczytaj także: TOREBKI LOUIS VUITTON. Jak rozpoznać podróbki torebek Louis Vuitton?

Jak odróżnić oryginalną Chanelkę od podróbki?

Ekspert PierreRiu.com zwraca szczególną uwagę na symetrię, zwłaszcza analizując torebki pikowane lub w geometryczne wzory.

Jeśli z jednej strony romb został ucięty w 3/4 jego szerokości, to po drugiej stronie musi wyglądać dokładnie tak samo – zauważa Dorota Partycka-Busoni.

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod lupę są wszelkie elementy metalowe. Ekspert przestrzega:

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na logo CC. Górna część prawej litery C powinna przebiegać na lewej literze C. Kolor metalowych elementów wszędzie powinien być taki sam, nie ma mowy o złotym zapięciu i srebrnym łańcuchu. No właśnie, jeśli mowa o łańcuchu: metal powinien być chłodny w dotyku, powinien być również dosyć ciężki oraz wydawać dźwięczny odgłos. W przypadku podróbek dźwięk ten jest pusty.

Co ciekawe, na platformie PierreRiu.com możecie zakupić torebki Chanel w 100 proc. oryginalne. W ofercie platformy pojawiła się m.in. limitowana wersja Chanel Silver Ice Cube, która została przeceniona z ponad 12500 zł na 4000 zł.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
chanel
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 26.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również