szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jakub Bartnik z Project Runway wystawił swoje projekty na Allegro!

Jakub Bartnik z programu Project Runway wystawił na Allegro swoje projekty z programu! Jakub, nazywany też Jacobem to jeden z faworytów programu. Zobacz ile kosztują ubrania Jakuba Bartnika z Project Runway!

Tagi: bartnik, jacob, jakub bartnik, jakub bartnik project runway, PROJECT RUNWAY

PROJECT RUNWAY: Projektanci ubierają Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Wielka kłótnia w Project Runway!

fot: mat. prasowe

Project Runway to prawdziwy hit telewizji TVN. Program, w którym młodzi projektanci walczą o zdobycie kontraktów i pokazanie swojego talentu, oglądają niemal wszysyc fani mody. Project Runway reprezentuje naprawdę wysoki poziom, o który dbają takie osoby jak Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz czy Mariusz Przybylski.

W kolejnych odcinkach, uczestnicy muszą sprostać zadaniom, (a często wręcz wyzwaniom) stawianym im przez Tomasza Ossolińskiego. W programie zostali już tylko najlepsi, a wśród nich jest Jakub Bartnik. Jacob dał się poznać jako zdolny projektant, ale też osoba, która walczy o swoje i dobrze wie, czego chce.

Jury zazwyczaj dobrze przyjmuje projekty Jakuba Bartnika, który poza Lilly typowany jest na zwycięzcę programu. Projektant postanowił wykorzystać swoją dobrą passę i wystawić swój projekt na Allegro!

Jakub Bartnik sprzedaje tunikę ze swojej autorskiej kolekcji. Cena jest naprawdę zachęcająca - to jedynie 200 zł! Inne ubrania Jakuba możecie kupować za pośrednictwem jego strony internetowej.

Skusicie się na projekty Jakuba Bartnika?

Autor: J.M.

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 04.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...