szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jakub Jacob Bartnik o swoich kolekcjach

Jakub Jacob Bartnik to zwycięzca pierwszej edycji Project Runway. Opowiedział o dwóch liniach swojej kolekcji: młodzieżowej i droższej, dla kobiet z klasą. Zobacz, ubrania Jakuba Bartnika!

Tagi: jacob, jakub bartnik, jakub bartnik project runway, jakub jacob bartnik, MODA LATO 2014

JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ubierał Lady Gagę?

fot: mat. prasowe

Jakub Jacob Bartnik wygrał pierwszą polską edycję Project Runway, ale wciąż nie spoczywa na laurach. Projektant oferuje aż dwie linie ubrań sygnowanych swoich nazwiskiem. Jakub Bartnik wyznał, że poza tańszą linią, której ceny zaczynają się od 100 złotych, szyje też dla kobiet z klasą i kasą!

Jacob by Jacob Birge Vision skierowana jest głównie do młodych ludzi. Znajdziemy w niej czapki z daszkiem, t-shirty i bluzy.

Druga linia nosi nazwę Jacob Birge Vision i kierowana jest do pań z dużą zasobnością portfela. Jakub Bartnik przyznaje, że kobieta, która mogłaby nosić ubrania z tej kolekcji to ktoś jak Anja Rubik - osoba, która lubi wyglądać dobrze i może pozwolić sobie na drogie, luksusowe ubrania.

Zobaczcie, co o swojej kolekcji opowiada Jakub Bartnik!

Sprawdź też: Jakub BARTNIK projektuje ubrania dla... Małgorzaty ROZENEK!>>>


źrodło: x-news

Autor: J.M.

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 13.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ubierał Lady Gagę?
JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ...

Jakub Bartnik ma szansę projektować dla Lady Gagi. Zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway ubiera już Małgorzatę Rozenek i z pewnością to nie ostatnia celebrytka, którą możemy zobaczyć w kreacjach Jacoba. Myślicie ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...