szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jubileuszowy 10. Poland Fashion Week w Łodzi 6-10 maja 2014

Wiemy już kiedy odbędzie się kolejna edycja Fashion Philosophy Fashion Week Poland! Od 6 do 10 maja 2014 w Łodzi, zobaczymy kolekcje nowych i znanych już projektantów na sezon jesień zima 2014/15. Dowiedzcie się więcej o Fashion Week Poland!

Tagi: Fashion Philosophy Fashion Week Poland, fashion week łódź, fashion week poland 2014

Fashion Week

Fashion Week w Łodzi jest organizowany dwa razy w roku. To największa w Polsce impreza modowa i znakomita okazja do obejrzenia kolekcji rodzimych, jak i zagranicznych projektantów.

W maju, swoje kolekcje na jesień zimę 2014/15 zaprezentują: Odio I Jakub Pieczarkowski, Malgrau, Kędziorek, Kubatek oraz Sowik Matyga. To część cyklu Designer Avenue, w ramach którego możemy oglądać pokazy znanych już projektantów. Goście Fashion Week Poland zobaczą też, co przygotowali najbardziej znani polscy projektacni, tacy jak Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Michał Szulc czy Natalia Jaroszewska.

Poza głównymi pokazami sławnych już twórców, zobaczymy też cykl Studio, gdzie swoje kolekcje zaprezentują projektanci, których prace zostały wysoko ocenione przez Radę Programową Polskiego Tygodnia Mody. Do Studia zakwalifikowani zostali Monika Gromadzińska, Magda Floryszczyk, Mixer Fashion, Jarosław Ewert i Ola Bajer.

Jak co roku, będziemy mieli też okazję zobaczyć nieco alternatywną, (a według wielu znawców najciekawszą) stronę Tygodnia Mody, czyli cykl OFF out of Schedule, w którym swoje kolekcje i performansy pokażą młodzi i wymykający się klasycznym definicjom twórcy. Wśród projektantów awangardowej mody zobaczymy Szpilę, Kas-Kryst, Katarzynę Górecką, Momi-ko, Paulinę Ptashnik, Zwyrd, Jakuba Pieczarkowskiego, Imę Mad, Blot, Romanę i Annę Kołodziejską.

Dowiedz się więcej o Fashion Philosophy Fashion Week Poland >>>

Na Fashion Week Poland jak zawsze będziemy też mieli okazję do kupienia ubrań i porozmawiania z projektantami w Showroomie.
Autor: J.M.

Publikacja: 19.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również