szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?

Louis Vuitton ponownie zmienia logo. Tym razem projekt znaku rozpoznawczego LV przygotuje sam Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny konkurencyjnego domu mody Chanel. Czyżby paryskie marki zapomniały o odwiecznej rywalizacji?

Tagi: karl lagerfeld, karl lagerfeld louis vuitton, louis vuitton nowy projektant, louis vuitton wiosna lato 2014, nowe logo louis vuitton

Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?

Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?

fot: EB

Od czasu odejścia Marka Jacobsa z Louis Vuitton, paryski dom mody przeżył ogromne zmiany. Nowy dyrektor kreatywny Nicolas Ghesquire zarządził nowe porządki, próbując zrewolucjonizować elitarną markę na swój sposób. Widzieliśmy już nową kolekcję przygotowaną przez Ghesquire'a (sprawdź, jak wypadła) i musimy przyznać, że mamy do czynienia ze świeżym i całkowicie nowym DNA. Na estetyce i stylu kolekcji zmiany jednak się nie kończą.

Podróżnicza kolekcja Louis Vuitton Resort na lato 2014 >>>

Jak zapowiadają zagraniczne media, Louis Vuitton chce ponownie zmienić swoje logo. Czy pożegnają się tym razem ze słynnymi hologramami LV? Nie wiadomo. Marka zaprosiła do współpracy czołowych malarzy, którzy wspólnie stworzą nowe projekty symbolu marki. Wśród zaproszonych artystów znalazł się również Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny domu mody Chanel, czyli marki, która od lat rywalizuje z Louis Vuitton o pierwszeństwo na rynku towarów luksusowych.

Czyżby LV przeoczył ten fakt i popełnił tym samym strategiczny błąd? Jesteśmy pewni, że współpraca ze swoim największym konkurentem nie wróży nic dobrego. Co sądzicie?

Karl Lagerfeld na pokazie Chanel

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 08.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również