szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Film Karla Lagerfelda o Coco Chanel - "The Return". Pierwsze zdjęcia z planu i teaser

Karl Lagerfeld kręci kolejny film o Coco Chanel. Zobacz zwiastun THE RETURN!

Karl Lagerfeld nie ustaje w reżyserskich poczynaniach i kręci kolejny film o Coco Chanel. The Return opowiada o wielkim powrocie Gabrielle "Coco" Chanel do świata mody w 1954 roki i jej słynnej kolekcji, która spotkała się z falą krytyki. W rolach głównych jak zwykle wielkie nazwiska kina - Geraldine Chaplin i Ruppert Everet.

Tagi: film o coco chanel zwiastun, film the return karl lagerfeld, film the return premiera, karl lagerfeld, karl lagerfeld film o coco chanel, karl lagerfeld the return

Karl Lagerfeld kręci kolejny film o Coco Chanel. Zobacz zwiastun THE RETURN!

The Return - nowy film Karla Lagerfelda o Coco Chanel

fot: Materiały Prasowe

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po pierwszym filmie o Coco Chanel Once Upon a Time z Keirą Knightley a już Karl Lagerfeld zabrał się za reżyserię kolejnego klipu o legendarnej projektantce. Dyrektor kreatywny domu mody Chanel nie próżnuje i idzie za ciosem. Już 10 grudnia 2013 roku odbędzie się światowa premiera filmu The Return - kolejnej odsłony opowieści o życiu i twórczości Coco Chanel. Tym razem przenosimy się w lata 50. i czasy wielkiego powrotu Gabrielle "Coco" Chanel do świata mody. Odsunięta na kilka lat w cień projektantka postanawia zrobić głośny come back i w 1954 roku i prezentuje swoją najnowszą kolekcję ubrań. Niestety jej dzieło nie przypada do gustu krytyce a prasa francuska czyni sobie z niej temat do złośliwych żarów. Fabuła filmu skupia się głównie na prezentacji kolekcji i pokazuje, jak wpłynęła ona na wizerunek marki Chanel.

W krótkometrażowym obrazie autorstwa wszechstronnego Karla Lagerfelda zobaczymy znakomitych aktorów światowego kina. W rolę Coco Chanel wcieliła się nadzwyczajna Geraldine Chaplin. Partnerują jej muza Chanel Amanda Harlech (redaktorka Vogue'a Bettina Ballard) i Ruppert Evert (amerykański dziennikarz).

Gotowy film The Return zostanie zaprezentowany 10 grudnia 2013 w Dallas, poprzedzając pokaz Chanel Metiers d'art. Tymczasem w sieci można obejrzeć trzydziestosekundowy zwiastun produkcji oraz pierwsze zdjęcia z planu. Zobaczcie co tym razem szykuje dla fanów mody Karl Lagerfeld.

 Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 22.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?
Karl Lagerfeld dla Louis Vuitton?

Louis Vuitton ponownie zmienia logo. Tym razem projekt znaku rozpoznawczego LV przygotuje sam Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny konkurencyjnego domu mody Chanel. Czyżby paryskie marki zapomniały o odwiecznej rywalizacji?