szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Struss w "Dior Magazine"!

Kasia Struss podbija świat mody! Piękna Polka pojawiła się w sesji ekskluzywnego Dior Magazine i wygląda naprawdę zachwycająco. Zobacz zdjęcia Kasi Struss!

Tagi: kasia struss, polskie modelki

Kasia Struss w "Dior Magazine"!

Kasia Struss to jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Jej urodę doceniają znawcy mody, którzy umieścili jej nazwisko na liście trzydziestu najlepszych modelek świata. Po krótkiej przerwie, Kasia znów chodzi na pokazach największych projektantów, takich jak Versace czy Roberto Cavalli.

Teraz możemy też podziwiać modelkę w sesji dla Dior Magazine. Kasia pozuje w pięknych, kobiecych sukniach. Jej klasę i naturalną elegancję podkreślają spięte w kok włosy - ta fryzura przyciąga uwagę do cudownej twarzy modelki i jej niebywałych kości policzkowych.

Kasia miała swego czasu problemy przez zbyt szczupłą zdaniem niektórych figurę. Choć nadal jest bardzo drobna, wydaje się, że w ostatnim czasie wyglada zdrowiej niż na początku swojej kariery.

Zobacz więcej zdjęć Kasi Struss >>>

Jak wam się podobają zdjęcia Kasi?

poprzedni
nastepny
Kasia Struss w "Dior Magazine"!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 23.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KASIA STRUSS w stylu retro. Edytorial HARPER'S BAZAAR z KASIĄ STRUSS
KASIA STRUSS w stylu retro. Edytorial ...

Kasia Struss w szykownych stylizacjach retro w najnowszym edytorialu amerykańskiego Harper's Bazaar. Jak polska modelka odnalazła się w klimatach mody inspirowanych latami 80-tymi? Zobacz sesję Kasi Struss dla Harper's Bazaar.

Kasia Struss w sesji dla Antidote. Wielki powrót polskiej modelki
Kasia Struss w sesji dla Antidote. ...

Kariera Kasi Struss znowu nabiera rozpędu! Modelka pokazuje się na najwazniejszych wybiegach i w kampaniach wielkich marek. Teraz możemy ją podziwiać w niesamowitej sesji dla magazynu Antidote.