szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Katy Perry projektuje dla marki Claire's. Ekskluzywna linia Katy Perry PRISM Collection!

Katy Perry we współpracy z marką Claire's przygotowała ekskluzywną linię biżuterii Katy Perry PRISM Collection. Kolekcja, zainspirowana najnowszą płytą piosenkarki, trafi do sklepów już w maju!

Tagi: claire, katy perry, Katy Perry biżuteria, Katy Perry PRISM Collection

Katy Perry projektuje dla marki Claire's. ekskluzywna linia Katy Perry PRISM Collection!

fot: BULLS

Katy Perry postanowiła we współpracy z marką Claire's przygotować ekskluzywną linię biżuterii. Kolekcja dostępna będzie wyłącznie w salonach marki już w maju. Termin zbiega się z wypuszczeniem na rynek najnowszej płyty zatytułowanej Prism.

Jak mówi sama wokalistka: Claire's będzie doskonałym miejscem dla dodatków inspirowanych moim nowym albumem zatytułowanym Prism. Osobiście nadzorowałam pracę nad tą kolekcją, aby upewnić się, że będziecie gotowa od stóp do głów na moją globalną trasę koncertową. Ekskluzywna linia Katy Perry PRISM Collection obejmować będzie produkty z edycji limitowanej, produkty sezonowe, artykuły kolekcjonerskie oraz przedmioty inspirowane tekstami i tytułami największych hitów Katy Perry. Do kolekcji będą regularnie dodawane nowe produkty, aby każdego sezonu zapewnić klientkom Claire's nowe sposoby na wyrażenie swojego stylu i osobowości.

Katy doskonale pasuje do misji naszej marki i jest świetnie odbierana przez naszych przyjaciół i klientów na całym świecie, powiedział Jim Fielding, dyrektor generalny Claire's Inc. Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni rozpoczęciem współpracy z nią. Katy jest doskonałym partnerem dla naszej marki.

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również