szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fryzury wieczorowe: Koki i upięcia w stylu glamour

FRYZURY WIECZOROWE: Koki i upięcia włosów na specjalne okazje

Najpopularniejsze fryzury wieczorowe to koki i eleganckie upięcia włosów. Wybieramy je bo jak żadne inne fryzury potrafią podkreślić naturalne piękno i dodać kreacji niebywałej klasy. W galerii - fryzury wieczorowe w stylu gwiazd: koki i upięcia z warkoczem na wielkie wyjścia i specjalne okazje. Zobacz co wybrały gwiazdy!

Tagi: eleganckie koki, fryzury, fryzury koki, jak upiąć kok, kok fryzury, kok z warkoczem, koki gwiazd

FRYZURY WIECZOROWE: Koki i upięcia włosów w stylu glamour

fot: BULLS

Pierwsze co nasuwa nam sie na myśl jeśli chodzi o fryzury wieczorowe to różne warianty koków i eleganckich upięć. To właśnie te fryzury wybieramy najczęściej gdy zależy nam na wytwornym i pełnym klasy looku. W tym sezonie królują koki w stylu retro - bufiaste, wysoko upięte, z elegancką falą na przodzie.

Równie efektownie prezentują się niskie koki hiszpańskie oraz wszelkie upięcia z warkoczem. Popularne fryzury wieczorowe to także koki hiszpańskie, upinane z tyłu głowy i inne koki układane na czubku, zaplatane z warkoczy.

Obejrzyj naszą galerię fryzur. Znajdziesz w niej modne upięcia włosów i fryzury wieczorowe na wielkie wyjścia.

poprzedni
nastepny
FRYZURY WIECZOROWE: Koki i upięcia włosów w stylu glamour
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury w stylu lat 80. Blond loki hitem sezonu?
Fryzury w stylu lat 80. Blond ...

Jakie fryzury będą modne? Blond loki rodem z lat 80. znalazły się na letniej liście trendów. Retro powraca w nowej odsłonie! Sprawdźcie, jak zmieniły swoje fryzury polskie supermodelki Anja Rubik i Magda ...

Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...