szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolekcja H&M jesień 2013

Kolekcja H&M jesień 2013. Gwiazdy wybiegów prezentują nową kolekcję

Pamiętacie pokaz kolekcji H&M jesień 2013 w Paryżu? Szwedzka sieciówka właśnie opublikowała oficjalny lookbook tej kolekcji. Możemy zobaczyć w nim czołowe modelki ubrane w jesienne propozycje H&M, które już we wrześniu pojawią się w sklepach. Oto pierwsze zdjęcia!

Tagi: h&m, h&m jesień 2013, h&m ubrania jesień 2013, hm jesień 2013, kolekcja h&m jesień 2013, kolekcja hm jesień 2013

H&M jesień 2013

fot: Mat. prasowe H&M

Jesienna kolekcja H&M została zaprezentowana w lutym podczas paryskiego tygodnia mody w Muzeum Rodina. Kto oglądał pokaz przez udostępniony na Facebooku H&M kanał mógł zobaczyć najnowsze ubrania i dodatki, jakie pojawią się jesienią w sklepach. Na oficjalny lookbook tej kolekcji trzeba było jednak trochę poczekać, bo szwedzka sieciówka dopiero u progu jesieni zdecydowała się pokazać zdjęcia w tej właśnie formie.

Na lookbook kolekcji H&M jesień 2013 złożyły się zdjęcia czterech czołowych modelek, które wzięły udział w pokazie kolekcji, m.in. Fridy Gustavsson i Isabeli Fontany. Gwiazdy pozują w zwiewnych sukienkach, futrach i rockowych skórach.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z lookbooka jesiennej kolekcji H&M. Ubrania maja pojawić się w sklepach 5 września 2013 roku.

poprzedni
nastepny
Kolekcja H&M jesień 2013

H&M jesień 2013

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Mat. prasowe H&M

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda Słodkich kłamstewek w roli modelki!
H&M
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda ...

Ashley Benson, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, pojawiła się w letniej kampanii marki H&M.  Aktorka prezentuje letnią kolekcję, która jest połączeniem dziewczęcego uroku z wakacyjnym luzem. Sprawdźcie i oceńcie najnowsze propozycje H ...