szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fanclub Eweliny Lisowskiej wyprodukował koszulki z jej podobizną

EWELINA LISOWSKA stworzyła kolekcję koszulek! Zobacz jak wyglądają pierwsze ubrania Lisowskiej!

Już jest pierwsza kolekcja koszulek Eweliny Lisowskiej! Oficjalny fanclub wokalistki wypuścił specjalną linię sześciu koszulek z podobizną artystki. Gdzie można kupić koszulki Eweliny Lisowskiej? Dowiedz się więcej o fanowskich koszulkach Lisowskiej!

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska fanclub, ewelina lisowska fanclub ubrania, ewelina lisowska koszulki, ewelina lisowska ubrania, gdzie kupić koszulkę eweliny lisowskiej

EWELINA LISOWSKA stworzyła kolekcję koszulek! Zobacz jak wyglądają pierwsze ubrania Lisowskiej!

Projekty koszulek Eweliny Lisowskiej

fot: fot. materiały prasowe

Jesteś fanem Eweliny Lisowskiej? Chciałbyś mieć koszulkę z jej podobizną albo fragmentem piosenki? Teraz to możliwe! Oficjalny fanclub Eweliny w porozumieniu z managemantem artystki stworzył pierwszą kolekcję siedmiu koszulek specjalnie z myślą o Tobie!

Zobacz też: EWELINA LISOWSKA na wielkim ekranie. Film z Lisowską już pod koniec 2013 roku! >>>

Na t-shirtach znalazł się zarówno wizerunek Eweliny, jak również cytaty i teksty związane z twórczością młodej piosenkarki. Wszystko to w porozumieniu z marką odzieżową Freaky Vanity. Koszt takiej koszulki to 60 zł. Zamówienia można składa pod adresem kolekcja@ewelina-lisowska.com do 31 grudnia 2013 roku. Więcej informacji na temat kolekcji oraz wzory koszulek na fanpage'u fanclubu!

Ale to nie wszystko! Już na wiosnę nowa kolekcja gadżetów z laureatką Eska Music Awards! Szczegóły wkrótce.

Autor: kobi

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 07.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również