szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wiosenno letnie trendy mody od Zara! Przedstawiamy Zara lookbook wiosna lato 2013!

Kolekcja ZARA na wiosnę lato 2013! Obejrzyj lookbook Zary na sezon wiosenno-letni!

Lookbook Zara na sezon wiosna lato 2013 jest już gotowy. Możemy już w pełni podziwiać najnowszą kolekcję Zara na nadchodzący sezon. Chcesz być modna wiosną i latem 2013? Zobacz, jakie trendy będą modne w nadchodzącym sezonie. Obejrzyj lookbook Zara na sezon wiosenno-letni i już dziś wybierz coś dla siebie!

Tagi: kolekcja zara wiosna lato 2013, lookbook zara, lookbook zara luty 2013, moda 2013, moda wiosna, moda wiosna 2013, nowe kolekcje, trendy Wiosna – Lato 2013, trendy wiosna 2013, Zara, zara lookbook, zara na wiosnę lato 2013, zara wiosna 2013

Kolekcja ZARA na wiosnę lato 2013! Obejrzyj lookbook Zary na sezon wiosenno-letni!

Zdjęcie z kampanii Zara na wiosnę lato 2013 z Raquel Zimmermann. W oczekiwaniu na pozostałe zdjęcia z kampanii obejrzyj najnowszy lookbook Zary na wiosnę lato 2013! Zobacz, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!

fot: ZARA

Lookbook najnowszej kolekcji Zara na wiosnę lato 2013 jest już gotowy! Popularna marka udostępniła w sieci pokaz swojej nowej kolekcji na nadchodzący sezon. Chcesz wiedzieć, co będzie modne wiosną? Co będziemy nosić latem z Zara? Obejrzyj lookbook najnowszej kolekcji Zara na wiosnę lato 2013!

Najnowsza kolekcja ubrań Zara na nadchodzący sezon z pewnością przypadnie do gustu fanom lat 70. Zarówno poszczególne części garderoby, jak i stylizacje utrzymane są właśnie w klimacie lat siedemdziesiątych. Wśród projektów znajdą się szerokie materiałowe spodnie, luźne bluzki i charakterystyczne dla tego okresu kapelusze. Z przeszłości projektanci zaczerpnęli także pomysły na proste kroje luźnych żakietów i marynarek. Mocnym akcentem kolekcji Zara na wiosnę lato 2013, również nawiązującym do stylu lat 70. będą też kwiatowe nadruki i geometryczne wzory.

W kolekcji znajda coś dla siebie także fani lat 60. Projektanci idealnie połączyli w jednej kolekcji zarówno styl lat 70., najnowsze trendy a także styl lat 60. Dzięki tkaninie zwanej polimaidem technicznym, kroje ubrań są usztywnione. Oznacza to, że nie odkształcają się, nie gniotą i odstają od sylwetki, która dzięki nim zatraca swoje naturalne proporcje i charakterem zbliża się do sylwetek rodem z lat 60.

Zdjęcia do najnowszej kampanii Zara na wiosnę lato 2013 są jeszcze w przygotowaniu. Zachęceni zdjęciem otwierającym i krótkim filmikiem musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Gdy tylko zdjęcia kampanijne trafią do sieci Glamki.pl z pewnością poinformują o tym swoje czytelniczki ;) A tymczasem polecamy filmik z kampanii Zara na nadchodzący sezon, z brazylijską modelką Raquel Zimmermann.
Autor: Monika P.

Zdjęcia: ZARA

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również