szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Loteria Schwarzkopf - konkurs sms do wygrania wycieczka do Paryża lub biżuteria Apart

KONKURS SCHWARZKOPF PALETTE: wygraj biżuterię Apart lub wycieczkę do Paryża

Konkurs Schwarzkopf Palette - loteria promocyjna 2013. Szukasz aktualnego konkursu z atrakcyjnymi nagrodami? W loterii promocyjnej Schwarzkopf Palette co godzinę można wygrać bon na biżuterię Apart, a co tydzień wycieczkę do Paryża. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie Palette? Sprawdź warunki promocji.

Tagi: aktualne konkursy 2013, konkurs, konkurs loteria, konkurs schwarzkopf, konkursy, konkursy 2013, konkursy internetowe, konkursy sms, konkursy z nagrodami, loteria schwarzkopf, palette konkurs 2013, promocje schwarzkopf

KONKURS SCHWARZKOPF PALETTE: wygraj biżuterię Apart lub wycieczkę do Paryża

Konkurs Palette 2013: do wygrania wycieczki do Paryża i bon na zakupy w salonach Apart.

fot: Schwarzkopf materiały prasowe

Paryż to miejsce magiczne. Przekonać się o tym może każdy, kto weźmie udział w loterii promocyjnej Palette. Anna Dereszowska - ambasadorka marki, zachęca do wzięcia udziału w promocji, w której co tydzień można wygrać romantyczną podróż do Paryża dla dwojga!

Ogólnopolska  loteria  promocyjna Schwazkopf Palette Moc  paryskich  inspiracji  z  Palette rozpoczęła  się  15  stycznia 2013 i  potrwa  do  23 maja 2013. Co trzeba zrobić, by wygrać w konkursie Palette? Klienci, którzy w okresie  od 15 stycznia do 31 marca 2013 kupią produkt Palette i wyślą SMS pod numer  4305 o treści Palette razem z numerem paragonu, co godzinę mogą  wygrać bon na elegancki zestaw biżuterii marki Apart a raz w tygodniu mają szansę na romantyczną podróż do Paryża dla dwojga.

Wszystkie informacje na temat promocji znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.palettemojkolor.pl

Autor: JW

Zdjęcia: Schwarzkopf materiały prasowe

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jubileuszowy konkurs marki Kinga!
Jubileuszowy konkurs marki Kinga!

Lato to czas, kiedy możemy próbować nowych rzeczy – smaków, miejsc doświadczeń. Ten wakacyjny czas możesz wykorzystać na spróbowanie nurkowania! W tym miesiącu w jubileuszowym konkursie firmy Kinga do wygrania nurkowanie INTRO (zejście ...