szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nową kolekcja Chanel jesień zima 2013 reklamują Ashleigh Good, Chiharu Okunugi i Soo Joo

Kosmiczna kampania Chanel jesień zima 2013

Nowa kampania Chanel jesień zima 2013/2014 jest inna niż wszystkie. Dziwna, kosmiczna sceneria jak z filmów science fiction stała się tłem dla najnowszej kolekcji Chanel i prezentujących nią modelek - Ashleigh Good, Chiharu Okunugi i Soo Joo. Tym razem Karl Lagerfeld stawia na mocny kontrast współczesnych trendów z najlepszą tradycją domu mody Chanel. Jak wielki kreator widzi modę słynnej marki w XXI wieku? Oto niezwykłe zdjęcia z kampanii Chanel jesień zima 2013!

Tagi: chanel, chanel jesień 2013, chanel jesień zima 2013, kampania chanel jesień zima 2013, kolekcja chanel jesień zima 2013, moda chanel jesień zima 2013, moda jesień 2013 chanel

Kolekcja Chanel jesień zima 2013

Nowa kampania Chanel jesień zima 2013/2014 jest jak z kosmosu - dziwna i nieziemska. Dosłownie! Karl Lagerfeld zainspirował się tym razem estetyką wnętrza promu kosmicznego. Za scenerię do nowej sesji posłużyły jasne, sterylne wnętrza, w których panuje bark grawitacji. Modelki i przedmioty unoszą się bezwładnie w powietrzu, tworząc ciekawie wyglądające kompozycje. Oryginalna sesja idealnie podkreśla charakter najnowszej kolekcji Chanel - minimalistycznej, ponadczasowej, łączącej nowoczesne trendy z najświetniejszą tradycją francuskiego domu mody.

Zobacz także: Kolekcja Chanel Haute Couture jesień zima 2013. Najlepsze looki z pokazu>>>>

W ubraniach z jesiennej kolekcji Chanel pozują Ashleigh Good, Chiharu Okunugi i Soo Joo. Zaangażowanie do jesiennej kampanii modelek Japonii i Korei wydaje się być nieprzypadkowe. Karl Lagerfeld już w kolekcji wiosna lato 2013 ujawnił kierunek swoich estetycznych i marketingowych aspiracji, który wyraźnie wskazywał na Daleki Wschód. Dlaczego akurat ten?

Bo to właśnie w Azji marka Chanel cieszy się największą popularnością. Na wielkim globusie wystawionym podczas jesiennego pokazu Chanel Haute Couture 2013 najwięcej sklepów Chanel było zaznaczonych właśnie w krajach Dalekiego Wschodu. Tam też według Lagerfelda najlepiej widać przenikanie wielowiekowej tradycji z najwyższej klasy nowoczesnością. Tak jak w nowej kolekcji Chanel jesień zima 2013.

 

Autor: JW

Publikacja: 09.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz Chanel jesień zima 2014/2015 [ZDJĘCIA]
Chanel w supermarkecie - niesamowity pokaz ...

Karl Lagerfeld po raz kolejny zaskakuje! Najnowszy pokaz Chanel odbył się w słynnym Grand Palais, który zamienił się w gigantyczny supermarket w modelkami w roli klientek! Zobaczcie jak wyglądał pokaz Chanel jesień ...