szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kostiumy kąpielowe New Yorker. Bikini dla każdej sylwetki!

Sezon na kostiumy kąpielowe oficjalnie uważamy za otwarty. Jeśli macie w planach zakup nowego stroju kąpielowego warto zajrzeć do salonów New Yorker. Znajdziecie tam bikini w modnych kolorach, a różnorodność modeli sprawia, że kobiety o różnych sylwetkach znajdą coś dla siebie!

Tagi: bikini, kostiumy kąpielowe, new yorker, strój kąpielowy

Kostiumy kąpielowe New Yorker. Bikini dla każdej sylwetki!

fot: mat. prasowe

Popularne sieciówki prezentują kolejne kampanie na sezon wiosna lato 2014. Tym razem w roli głównej pojawiają się kostiumy kąpielowe, które są niezbędne w okresie wakacyjnym, a niektóre z nas mają ich całą kolekcję.

W kolekcji New Yorker znajdziemy różne modele strojów kąpielowych, a wśród nich pojawią się propozycje na ramiączkach, wiązane na szyi, bandeau i bikini w stylu retro, które oprócz charakterystycznymi wzorami wyróżniają się również zdecydowanie bardziej zabudowanym dołem.

Zobacz też Kostiumy kąpielowe od H&M. Stroje kąpielowe dla każdej sylwetki! >>>>

Jeśli chodzi o kolorystykę dominuje biel, złoto, czerwień, żółć i turkus. Jednym słowem w tym sezonie możemy się wyróżniać! Oczywiście wielbicielki klasyki również znajdą coś dla siebie, a będzie to między innymi granatowe bikini z ozdobną górą, które prezentuje się wyjątkowo elegancko!

Jeśli chodzi o kolorystykę dominuje biel, złoto, czerwień, żółć i turkus. Jednym słowem w tym sezonie nie bójcie się wyróżniać!

Oczywiście wielbicielki klasyki również znajdą coś dla siebie, a będzie to między innymi granatowe bikini z ozdobną górą, które prezentuje się wyjątkowo elegancko!

poprzedni
nastepny
New Yorker kostium k
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 23.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również